Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy jó autót! A legjobb...

Vettem egy jó autót! A legjobb riasztóberendezést szeretném megvenni bele, ami max.200. 000Ft! Mit ajánlotok? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Üdv!

Vettem egy BMW M3-at!

Használtan, de az árban benne van egész eddigi életem, szóval nem szeretném, ha ellopnák!

Mivel iskolába ezzel járok, és kifigyelhetik az autót, szeretnék bele valami profi cuccot venni!

Amit nem nagyon tudnak feltörni!Tehát melyik az a legjobb autóriasztó, vagy egyéb dolog, ami megakadályozza egy profi tolvaj probálkozását is?

Nagyon megköszönném!---És még 1, csakhogy ne kelljen még 1 kérdést nyissak! Milyen biztosítást kössek rá? Ami utcán, valami szemét miatt karcra fizet, ha csak ugy heccből meghúzza! Vagy öszefirkálják, vagy kárt tesznek benne?--aki rögtön fizet! És ez menyibe kerül?


Köszi:D


2010. febr. 1. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Pajzs technológia
2010. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem gyári a riasztó, akkor az elég könnyen hatástalanítható. Emellett amelyik kocsit el akarják lopni, azt el is fogják.

De mindenképp valami nyomkövetős, állandó felügyeletes védelmi rendszerben gondolkodnék én is.

2010. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mi az a pajzs technológia?:)

És hol lehet ilyen nyomkövetős cuccot venni?

Kik figyelik meg, hol kell ilyet kérnem?


Köszönöm:D

2010. febr. 1. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!