Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tegyem tönkre a telefonom...

Hogy tegyem tönkre a telefonomat? Úgy hogy ne vegyék észre.

Figyelt kérdés
Van egy régi telóm és le szeretném cserélni de a szüleim nem engedik meg mig a mostani el nem romlik. Pedig a saját pénzemból meg tudnám veni de nem engedik. A zsebpénzem nem olyan kicsi kb havi 8ezer
2015. febr. 14. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
dobd a vízbe, de ne rögtön vedd ki had ájon a vízbe 1 kicsit :P és mond h kicsuszot
2015. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

A víz könnyen látszik rajta, ha szétszedik.


Nem értem miért akarod lecserélni. Ha a szüleid nem vesznek neked újat, akkor nem vesznek és kész. Menj el dolgozni, és keresd meg magadnak az árát.

2015. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

PS: részvétem a szüleidnek!


Ennyi erővel cigány módon ellopathatnád valakivel, aki fizet érte.

2015. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
milyen a teleon?
2015. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 kérdező.. ***** válasza:
100%
Ha saját pénzedből megtudnád venni akkor nem értem miért nem engedik.Én saját pénzből vettem mindent még ha használható lett volna a régi is.
2015. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Felsorolok egypár jó lehetőséget :D :

-dobd vízbe (előbb már "elhangzott")

-rázd meg sokkolóval (nem vesznek benne semmit észre csak nem működik, megbízható módszer, számológépnél már én is használtam :D (véletlenül))

-az utcán dobd ki egy kukába és mond azt hogy elvesztetted

-ütsd neki a képernyőjét valami sarkának (pl íróasztal), és mond azt hogy leejtetted és betört.

-tedd be a fagyasztóba az akkuját egypár napig,(mindegy hova csak 0fok alatti legyen a hőmérséklet), ez tönkre teszi az akkut és hamar lemerül és nem töltődik fel rendesen.


Remélem segítettem, sok sikert az új telóhoz! :)

2015. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Rakd be a Mikróba
2015. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
pDj hogy érted hogy sokkolóval??
2015. febr. 14. 19:41
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Dobd a Dunába és kb. fél perc múlva te is ugorj utána, szerencsétlen hülye.
2015. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenni elvaterázni a régit és az újba beletolni az árát. Úgy csak a különbözetet kéne fizetni. Nem kéne feleslegesen pazarolni azzal, hogy tönkreteszed.
2015. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!