Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden nap töltés tönkre...

Minden nap töltés tönkre teheti a telefonomat?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy Ace-m. Minden nap zenét hallgatok rajta a buszon, ha hazajövök suliból wifi-vel facebook. Minden este fel kell tennem töltőre. A mindennapos töltés nagyon károsítja a telefont? :|
2012. szept. 4. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ,semmi baja nem lesz tőle ,amúgy ha csökkentessz a fényerőn meg adatforgalmad letiltod lehet vmivel jobban bírja majd az akksi
2012. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fényerőt levettem még régebben, de semmi változás. Köszönöm a választ!
2012. szept. 4. 20:07
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha éjszakára felteszem töltőre, és mikor feltölt nem húzom ki, csak néhány óra múlva, mert akkor még alszom, attól lehet baja?
2012. szept. 4. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
nem ,nekem xperia x8 am van úgyanúgy androidos mint a tied ,rárakom este 7-8 óra körül és csak reggel veszem le mikor meek melóba fél 5 körül ,telenornál mondta nekem az egyik csávó aki szervizes ott h nyugodtan rajta lehet hagyni ,sőt még jobban fel is tölti ,mint ha csak egy két óráig van rajta ,mert van ez az úgynevezett "csepptöltés" mikor eléri ugye a 100 % utánna elkezdi vissza meríteni kb 95% ig és megint tölti 100 ig ez a csepptöltés szóval nem lesz baja az akksinak ,mert az a csepptöltődés megakadályozza h az akksi úgy mond túl töltődjön (elromoljon) .:)
2012. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ment a "zöld kéz"! :)
2012. szept. 5. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
szívesen:)
2012. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!