Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » AZ osztálytársam össze törte...

AZ osztálytársam össze törte a telefonomat mert nekem tolta a padot és a telo érintőképernyője tönkre ment. Ki lehet fizettetni vele legalább a felét?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 20:56
1 2
 1/16 Tengor ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy a te apukád vagy az övé gyúrósabb.

Csináltasd meg a telefont, cseréltess kijelzőt, kérj róla számlát és fizettesd ki a felét!

2014. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

:D Ezt tettem de azt mondta h a telefon a szr

és azért tört be a képernyő .... Majd a számlát 1 hét múlva átnyújtom neki

2014. márc. 5. 21:00
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Így jár akinek még az iskolában is ott kell legyen a tapis szarja. Nem oda való.

A helyébe nem fizetnék, a tanárok helyében meg óra előtt kirakatnám mindenkivel, és kikapcsolva elzárnám az összest.


Hülye majmok... mi lesz velem, ha majd a ti munkátokból kéne nyugdíjat kapnom...

2014. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

figyelj szólj apudnak vagy az ofődnek mert a telefon nem azért törik el mert sz*r

ha a táskádat szakítja el suliban azt is jogosan fizetné ki..ugy mint ezt

mindenképp vele fizettetném ki az egészet


az utolsó meg nyugodtan menjen vissz a talicskához mert egyetemen az anyagokat is e-mailen meg könyvtári cikkszámokat is e-mailen küldik és az embernél nincs mindig ott a laptopja

2014. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De muszáj neki kifizetnie vagy nem ? Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 5. 21:10
 6/16 Tengor ***** válasza:

#3-assal egyet értek (bár a stílusa zavaró).

#4, bár a kérdező nem írta lehet sejteni, hogy nem egyetemről van szó. A magyar általános és középiskolákat még simán el lehet végezni mindenféle elektronikus kütyü nélkül. Tudsz olyan indokot, amiért egy gyereknek on-line kell lenni délelőtt 10-kor?

2014. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Nem az iskolamellőzése mellett szeretnék kampányolni a facebook javára de nekem nem volt ált suliban telefonom ha arrol van szó és nagyon égő volt, ha nagyon szőrszálhasogatni akarunk akkor a telefon kijelzője kikapcsolt állapotban is betörhet óra alatt ha egy padot tolnak neki.bezsony.

Továbbá a kérdés még mindig nem a 3# altal feszegetett maradi dógoznikénenem rádiótelefonozni témakörre utal.

A baj már adott, ha valaki összetöri a a telefonomat nyilván kifizeti.ha nem akkor en is összetöröm az övét xD

Nyilván értelemesen is le tudják ezt tárgyalni a szülők

2014. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha ruháját szakította volna el, akkor is ennyi lenne vajon az okos?

Persze, hogy ki kell fizetni. Ez nem kérdés.

2014. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De nem direkt a telefonomat akarta össze törni csak nekem tolta a padot...hülyéskedni akart..
2014. márc. 5. 21:53
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is akartam egyszer hulyeskedni a haverommal, sörösůveggel kitörtem az első két fogát...poennak ment de nem ugy jott össze

Ki kellett fizetnem a fogát..vagyis nem kellett hanem logikus hogy én okoztam a bajt tehát én hozom helyre..azota is jóban vagyunk .ezek tök emberi dolgok.ha vele nem megy akkor a szulei biztos megertik..

2014. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!