Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » AZ osztálytársam össze törte...

AZ osztálytársam össze törte a telefonomat mert nekem tolta a padot és a telo érintőképernyője tönkre ment. Ki lehet fizettetni vele legalább a felét?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 20:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenki. :)
2014. márc. 5. 22:45
 12/16 anonim válasza:
Azoknak, akik azzal jönnek, hogy iskolába nem kell telefon: Mi van, ha valami történik otthon, egy baleset, vagy akármi? Azért szerintem hasznos, ha mindenkinél van telefon.. Engem pl a szüleim el sem engednek nélküle otthonról.
2014. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tolja neked nem reped el. Persze,hogy ki kell fizetnie.
2017. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12

Remekül felnőtt egy egész generáció úgy, hogy még vezetékes telefon sem volt mindenkinek otthon.

Boldog gyerekkor volt (nekem is), nem volt ott a szülőknél a gyerektávirányító.

Ha életbevágó ügy van, akkor úgyis a hatóság értesíti az iskolát és jönnek a gyerekért (kigyulladt... kiugrott... meghalt kategória), ami meg nem ilyen, az nem tartozik az iskolába.

2017. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tégy úgy mint én. munkára sima telefon, otthonra és egyéb pedig okostelefon.
2017. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Öt éves kérdés, de azt a telefont miért is nem lehetett volna akkor még ott az osztálytermen belül egy biztonságos helyre elrakni? Igaz anno átnyújtottad részére a számlát, és méltányossái alapon legalább a fele összeget kifizette anno, de ha egyiket sem, akkor így jártál. Viszont ahogyan a második hozzászóló anno mondta, hogy a tanár helyében elzárná, meghogy ő ugyan nem fizetné ki, ahogy én sem tettem volna hát azért még így öt év után is egyet kell, hogy értsek vele mert a mobiltelefon az nem az osztályterembe való főleg nem órán ugyebár. Na meg sokan írták akkor, hogy kifizettetné, meg bla bla bla na de csak akkor tudja némelyikük kifizettetni ha van rá szemtanúja vagy valamilyen tárgyi bizonyítéka, hogy ő volt a tettes, vagy ha elismeri, hogy ő volt a károkozó amit hát lássuk be nem sok felelős, vagy vélt felelős vállal fel ugyebár. Ami meg a rendőrségi feljelentést illeti ilyenekkel csak elvétve foglalkoznak főleg, ha még sem szemtanúk, sem pedig bizonyítékok nem állnak a rendelkezésre.
2019. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!