Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a legolcsóbb új...

Drkulico kérdése:

Melyik az a legolcsóbb új telefon, amit Notebookommal össze tudok kötni (akar WLAN akar kábellel) es a mobil netet megosztva tudok netezni a notebookon?

Figyelt kérdés
Magával a telefonnal szemben semmilyen más igényem nincs. Pl Nokia 215-os optimális lenne 8e hufert, de annak sajnos a netét nem tudom megosztani.
2015. jan. 10. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
De te most a Mobil netet vagy a Wifi akarod osztani?
2015. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehat a notebookon nincs internet, a telefonon van. Cél, hogy a Notebook tudja használni a telefon netét. Vagy wlanon keresztül vagy kabelllel összekötve.
2015. jan. 10. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Leírás alapján a mobilján lévő netet akarja a laptopal megosztani.


Egyébként erre miért akarsz telefont venni? Direkt ezért találták ki az USB stickes netet.


De ha mindenképp telefon kell, vegyél valamilyen régi Androidos használt mobilt, 10k-ból szerintem simán kijössz.


Pl. Samsung Galaxy Pocket Neo vagy akármelyik olcsóbb Samsung, hulladék telefon az összes, fejbelőném magam, ha azokat kéne használni, de netet megosztani az összes tud, és olcsóak.

2015. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan erre gondoltam én is hiszen van egy csomó ilyen üdv stickes megoldás ehhez külön én nem vennék telefont. De amúgy ha mégis ilyen célra vennél telefont akkor az egyetlen fontos dolog hogy támogassa a 4g-t már ha olyan díjcsomagod van amivel ki is tudod használni a 4g előnyeit egyébként meg igazából mindegy ha nem kell 4g
2015. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*usb

Olyan jó ez az Xperia szótár...

2015. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!