Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia 700-asomon miért akad...

Meggyespupák kérdése:

A Nokia 700-asomon miért akad meg a skype betöltésnél holott 3 napja nem volt ez a gond vele?

Figyelt kérdés
A mobilom teljesen fel van töltve, a wi-fi jellel sincs gond mégsem tudok skype-olni. Bejelentkezni tudtam, tehát beírtam a felhasználónevemet és jelszavamat, aztán betöltött a skype, de nem teljesen, hanem megakadt és meg is állt. Gondoltam magamban oké, akkor újraindítom a telefont, hátha megszűnik a probléma, de továbbra is fenn állt. Letöröltem a skype-ot a telefonról, hogy majd újra letöltöm, de az áruházban nincs is skype applikáció csak viber meg ilyenek! Hát majdnem dobtam egy hátast. Körülnéztem a neten is, hogy majd akkor gépről ráteszem telefonra, de nem találok ilyen akalmazást és amiket találtam azok teljesen mások nekem nem beta verzió kell, mert emlékszem nem olyan volt rajta. Telepítettem olyan skype verziót, ami kéri a mobilszámomat, nos az egyiknél meg is adtam de mégsem működik a telefonomon. Légyszi segítsetek olyan skype-program kell, mint amilyen volt rajta, ami nem is kérte a telefonszámomat és a program futott is rajta. Már bánom, hogy kitöröltem a régi skype programomat, de nem tudom a verziószámát és nem is emlékszem honnan töltöttem azt le.

2014. szept. 23. 14:53
 1/1 A kérdező kommentje:
A nokia áruházban rátaláltam az imo chat alkalmazásra, ami a skype-ot is magában foglalja. Megörültem, hogy végre be tudok majd lépni skype-ba vele. Le is töltöttem, de azt írta a verzió túl régi a program bezárul 20 másodperc múlva! Ezt nem hiszem el... Minden program ellenem van.
2014. szept. 23. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!