Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Corby TXT (B3210)...

Samsung Corby TXT (B3210) vagy Samsung S5230 jobb qwerty szempontból?

Figyelt kérdés

Először az S5230-ot szerettem volna, mert írásnál van benne érintős qwerty, aztán megláttam a djuice reklámban a Corby Text-et és az is megtetszett. Szóval qwerty-t szeretnék, csak nem tudom hogy az 5230 érintőse, vagy a TXT gombos lenne a jobb. Mik a tapasztalatok az érintős qwerty-ről, esetleg a 3210 gombjairól, nem túl kicsik? (L/16-nak.. :D)

Előre is köszi a válaszokat. (:


2009. dec. 19. 21:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha sms-t akarsz írni agyba főbe akkor a corby mindenképpen! Amig érintőképernyőn megtanulsz hibátlan írni, addig beleőszülsz.
2009. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ha már querty akkor nokia E71
2009. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát agyba-főbe talán nem, csak inkább smseket írok, mint telefonálok, azért kéne a qwerty.. De most úgy néz ki, hogy az S5230-at kapom karácsonyra, szóval végülis már mindegy.

Nokiát meg nem szeretnék. :D Azért köszi a válaszokat. (:

2009. dec. 20. 10:37
 4/18 anonim ***** válasza:

szia

megkaptad az s5230-at??és milyen?

én is e két telefon között vacillálok és én is a qwert miatt de nem nagyon írok sms-eket mert drága de jyegyuzetet igen!

2010. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

szia.

végül karácsonyra kaptam LG KP500-at és naagyon szeretem, sokkal jobb mint a fenti kettő. aztán később kipróbáltam mindkét telót, az S5230: jó, jó.. de pl.: ha nem független, nem tudsz rá játékokat telepíteni, egyszóval az LG-nek szerintem sokkal több előnye van, és könnyebben is kezelhető. a Corby TXT meg sokkal inkább a közösségi oldalakra van kifejlesztve szerintem, és azokkal meg nem érsz semmit, hogyha nincsen net a telódon. meg a gombjait is tök kicsinek találtam, de ez lehet hogy csak én vagyok.

2010. júl. 2. 10:07
 6/18 A kérdező kommentje:
és jegyzeteket most énis a qwerty billentyűzettel írok. gyors. :D csak meg kell szokni.. a Corby tényleg inkább sms-őrülteknek lett kitalálval. :P
2010. júl. 2. 10:08
 7/18 anonim ***** válasza:

köszi a választ ! én nagyon samsung barát vagyok

és mi a tapasztalat al LG-vel?

mik vannak benne pl vaku megapixel... és mennyibe került?

2010. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

nekem is volt Samsungom, Motorolám, Sony Ericssonom, Nokiám, kb. majdnem mindegyik fajta telefon megfordult a kezemben, de eddig a legjobb az az LG-m. :D


előnyök; nagyon könnyen kezelhető, (miközben telefonálsz akkor is, pl: kihangosítás, stb..) jól vannak benne rendszerezve a dolgok, tudok rá (szinte) bármilyen játékot telepíteni, ahol működik a mozgásérzékelő. a zenelejátszón is 30-ig megy a hangerő, szóval nagyon hangos tud lenni. :D

amúgy 3,2 mp-es kamerája van, (vaku nincs) de ez még így is jobb képet csinált vaku nélkül, mint a 3 mp-es, ugyan régi, de vakus fényképezőnk.. :D és sok féle beállítás van a fényképezésnél is (színek, stílusok) aztán a fénykép szerkesztésénél még több.

ami még egy nagy előny számomra, hogy olyan fényereje van a kijelzőnek, hogy húú. :D nagyon durva, még napsütésben is tisztán látom az egész képernyőt. illetve az egész telefon olyan pehely könnyű, hogy szinte alig érzem a súlyát, mikor használom.

ezen kívül az LG megjelenít office dokumentumokat is, amit a Samsung viszont (asszem) nem tud.

utoljára még az akkumulátorról; nekem nagyon sokáig bírja.. 5-6 nap töltés nélkül, ha alig használom, ha viszont játék meg zene, ilyesmik nagyon sokat mennek, akkor is egy 4-5 napot kibír simán.


biztos, hogy nem egy iphone minőség, mivel középkategóriás, de nagyon megéri az árát az érintőképernyős telefonok között, úgyhogy én ajánlom. ;D


árat sajnos nem tudok, mert kaptam, de szerintem 20.000-30.000 körül van, de attól függ, hogy hol veszed.

remélem tudtam segíteni. ;)

2010. júl. 3. 09:10
 9/18 anonim ***** válasza:

persze hogy tudtál(-: köszönöm de még nézegetem őkett, nehéz döntés mert a samsung mégis csak samsung , réted... (-:

és a ceruzájáról mi a véleményed?

2010. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

persze, jó telefonokat csinál a samsung is, ez biztos. :D először persze énis olyat szerettem volna.


a ceruzája meg.. húú hát, sms íráshoz, a qwerty-t használok, és sok időm van, meg két szabad kezem, akkor nagyon hasznos, és gyorsan lehet vele pötyögni.


meg a másik amihez használom, az a rajztábla funkció, aminek szinte semmi értelme sincs, de vicces. :D szóval ha nagyon unatkozom akkor rajzolgatásra használom, amúgy szerintem elég nagyok a "gombok" vagy képek arra, hogy ujjal is eltaláld őket, ahhoz tuti nem kell cerka.

2010. júl. 4. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!