Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ilyen állapotban lévő...

Egy ilyen állapotban lévő iPhone 4S mennyit érthet?

Figyelt kérdés

[link]


[link] a belsejével nincs gond elvileg, előlap és hátlap meg egy gombcsere megoldaná a helyzetet és egyik osztálytársam akarja megvenni, de nem tudom felbecsülni hogy mennyit ér..szerintetek ?



2014. jan. 10. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Az alaplap biztosan sérült, ezt a sérülés mértékéből megmondom neked, és a tárhely is.
2014. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
4ezret akar érte adni, annyiért érdemes ?
2014. jan. 10. 22:45
 3/11 anonim ***** válasza:
ez vagy nulla forintot vagy egy valamivel kevesebbet ér. Ilyen mértékű sérülést hogy szedett össze? A belseje is tropa, arról nem is szólva, hogy oké, hogy megveszed, de hogyan tovább?
2014. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
elvileg meglehetne csinálni, mert elvitte megnézetni, amúgy átment rajt egy kamion szó szerint :D
2014. jan. 10. 23:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia, nekem van egy laptopom. Teljesen darabokban van, mert sajnos kiesett a harmadik emeleti konyhaablakunkból.


Anyád életére esküszöm, hogy MEG LEHET CSINÁLNI! Elvittem szerelőhöz az is BIZTOS VOLT BENNE, hogy semmi baja! Csak 10.000FT, nagyon jól jársz vele!


A tündérmesékben is hiszel még, ugye?

2014. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy tudod mit? Vedd meg 4000-ért. Az ilyen hülyék csak a saját kárukból tanulnak.
2014. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát számoljunk.

elviszed egy szakértőhöz, aki előbb kap egy szívrohamot, aztán mond 16ezret az előlapra, kijelzőre, hátlapra és esetlegesen külön-külön, a home gomb, középső keretre 8-8ezer legalább, áhh nem sorolom fel. ráköltenél durván 40ezret, és akkor rájössz, hogy jah, de venni kéne akkor már bele egy komplett előlapot meg egy akksit is, és újáépítetted :D

2014. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez kuka. Nekem törés miatt cserélték egy előző telefonomnál a kijelzőt, ami az új készülék árának a felébe került. Oké, hivatalosan javították, mert nem akartam, hogy tákolmány legyen. Ha ezt megvásárolod, akkor szemetet veszel. Szerinted miért nem csináltatja meg az eladó, ha annyira megéri?
2014. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Látom hogy van pár retardált a válaszadók között, nem én venném meg, ÉN ADOM EL OSZTÁLYTÁRSAMNAK aki elvitte már megnézetni, és azt mondták neki, hogy meg lehet csinálni. Légyszi figyeljetek már jobban.. És ő mondta azt, hogy adna érte 4ezer forintot tartozékokkal együtt.
2014. jan. 11. 13:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Jól van na! :D A hozzászólásokból már én is megzavarodtam és nem tudni, hogy már ki kivel van. :D


Továbbra is az a lényeg, hogy ebből már nem igazán lesz telefon. Ez kb. olyan, mint egy gombhoz televíziót vásárolni. Ha ebből telefont csinál, akkor odaadnám ingyen. Az a baj, hogy két képet lát mindenki annyi infóval, hogy egy kamion ment át rajta. Ebből csak egy idióta gondolhatja, hogy telefont lehet csinálni. Ha csak egy gombja maradt volna épségben, akkor abból is felépítene egy készüléket? Lehet, hogy én vagyok hülye, de nem látom benne az értelmet. Ráadásul rákölt egy rakás pénzt, összeáll a telefon, majd később kiderül, hogy az elvileg működő részek mégis sérültek. Akkor mit fog csinálni? Vásárol hozzá belső részt is? Szerintem, neked eszed ágában sem lenne újjáépíteni, hisz Te magad is látod, hogy marhaság.

2014. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!