Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 44-ért árulom az iphone 3g...

44-ért árulom az iphone 3g 8gb-os telomat hibátlan állapotban, égsem akarja senki megvenni miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenki Nokiát vesz :D


Viccet félretéve, szerintem ez jó ár, csak most már telített a piac kicsit, meg a szolgáltatóknak vannak olyan ajánlatai,hogy megéri újat venni.


Ettől független én használtan vettem a telefonomat, de a tv-ben állandóan azt mondják (sok hülyeséget),h nem biztonságos a netes vásárlás, és sok ember tart tőle szerintem...

2011. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert nagyon sok eladó iphone van.
2011. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. sok az eladó iphone.

2. a 3g nagyon régi, lassú, inkább árba kicsit több és akk már GS.

3. egy 3g telefon olyan átlagba nagy része 2-3éves készülék, ilyen idős készüléket kevesen mernek bevállalni.

4. A 8GB elég karcsú.

5. pont mivel sok az eladó iphone én most vettem egy hónapja 3gS 32GB-ot újonnan egy év gyári garanciával mindösszesen 85ezerért.

6. Ha vaterán vagy tesz veszen hírdeted ne fixre tedd hanem licitre, én mikor az x8am árultam fixen 25ért a kutyának se kellett, próba szerencse alapon átraktam licitre és 28ért ment a végén el.

2011. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én lehet megveném töled de majd csak késöbb mert most nincs pénzem majd irjál ide ha érdekelne
2011. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert mindjárt jön az 5 és akkor csak az utolsó 2 device-ra lesz iOS 5 meg frisitések :))


8gb nagyon kevés.


Az árral nem lenne gond de én pl. hamarabb vettem egy új 4et 32GB-al 120ért , mint nézelődtem volna olcsó régieket ://

2011. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!