Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fel tudom húzni a procit úgy,...

Fel tudom húzni a procit úgy, hogy ne haljon meg a telefonom?

Figyelt kérdés
Nemrég kirootoltam egy Huawei Ascend Y300-as mobiltelefont, de most itt nem is a prociról van szó, hanem a tuningolásról. Mikor nemrégiben root jogosultsággal felhúztam a ramot, újraindítottam a telefonomat, és már többé nem kapcsolt be, mert el csíkosodott a boot logó, és nem is töltött. Életjel se volt. Néztem fórumokat, ezért a garanciából újra kirootoltam a telefonom, az miatt, mert találtam megoldást, hogy kell ezt a boot logós hibát megszüntetni. Szerintetek, ha most felhúzom a ramot, bírja a telefon? Ha igen, mennyit húzzak rajta? Saját felelősségem, nem kérek butuska kommenteket! Nagyon szépen köszönöm előre is!:)

2014. jan. 4. 19:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm , mindenkit felpontoztam.
2014. ápr. 21. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!