Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, ha azt írja ki...

Mit csináljak, ha azt írja ki a gmail alkalmazásom, h a "szerver jelszava módosult írja be az új jelszót"?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy express telefonom van, eddig teljesen jól működött minden, nem is állítottam rajta semmit, és ma többb hibaüzenetet is kiírt, és nem tud bejelntkezni a gmail fiókomba..pedig nem módosítottam semmit, hozzá se nyúltam sőt nem is látok olyat ahol jelszót lehetne módosítani és a gmail jelszavam is ugyanaz...van valakinek vmi ötlete? nagyon fontos lenne, mert nagyon fontos emaileket kapok oda és fontos h rögtön jelezzen amint megkapom!
2013. dec. 4. 21:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!