Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mi lehet? -"sikertelen...

Geri77 kérdése:

Ez mi lehet? -"sikertelen bejelentkezés a szerver jelszava módosult adja meg az új jelszót"

Figyelt kérdés
Sziasztok, valaki kapott hasonló üzenetet Samsung Galaxy S3 Hajnal óta 20 percenként értesít az email szolgáltatás, holott nekem nem változott a gmailes jelszavam. Telenor nem tudott segíteni, ötletek?

2013. dec. 4. 11:20
1 2
 1/13 SzilKa ***** válasza:
Biztos, hogy nem változtatta meg valaki a jelszavad? Böngészőn keresztül be tudsz lépni az eddigi jelszóval?
2013. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 papeszman válasza:
Nekem is ezt csinálja a NoteII-n és baromi idegesítő. A weben semmi gond simán beenged a jelszóval.
2013. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 cockpit8 válasza:
Galaxy S3 Mini-Telekom. Nekem is ezt csinálja. :/ jó lenne valahogy megoldani..
2013. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ado95 válasza:
Detto:S Galaxy S Advence-m és szintén gmail-em van és ma kezdte nálam is:(( Böngészőn keresztül be tudok lépni, a jelszóm ugyan az...
2013. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nekem két Gmail ikonom van (s3 mini) Amelyik szarakodik azt én a beállításokba eltávolítottam és azóta nem ír semmit. Viszont a másik ikonról tudom használni a Gmail-t. remélem tudtam segíteni. :)
2013. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Ugyan az:S Galaxy S Advence-m és szintén gmail-em van, Böngészőn keresztül be tudok lépni, a jelszóm ugyan az.

Reggel óta tapasztalom ezt.

Senki nem tudja mi a megoldás?

2013. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Samsung Galaxy S4. Probléma ugyanaz. Nincs itt egy okos ember? Én nem tudom mit tehetnék, de nagyon zavaró...
2013. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 cockpit8 válasza:
Na nekem már megjavult. :)
2013. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem is megjavult már délutánra, mindenesetre rejtély, hogy mi volt, de fura, hogy ennyi embernek volt ilyen baja.

Azért, ha valaki tudja a megoldást-ha máskor is előjönne ez a hiba, ne tartsa magában.

2013. dec. 5. 10:32
 10/13 anonim válasza:
Nekem még fennáll a probléma.
2013. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!