Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson Vivaz készülékem...

Sony ericsson Vivaz készülékemre telepítettem a skype-ot, kipróbáltam minden rendben volt működött de amikor bezártam az alkalmazást az összes alkalmazásom egyszerre eltűnt. Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Csak egy fekete képernyő jön be az alkalmazás mappámban.Az alkalmazások nem törlődtek csak nem jeleníti meg!
2013. aug. 20. 21:06
 1/5 anonim válasza:
Telefon újra indítását próbáltad már?
2013. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez a probléma már több napja fenn áll, már kikapcsoltam többször is, de semmi, és semmilyen alkalmazást nem jelenít meg hiába töltök le...
2013. aug. 20. 21:11
 3/5 anonim válasza:
Gyári beállítások visszaállítása.
2013. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt is kipróbáltam már többször, ha a memória kártya bent van akkor ez történik, ha kiveszem akkor minden működik normálisan.Ha a memória kártyát leformáznám akkor az alap dolgok nem tűnnének el?mert ezt a készülékkel együtt kaptam.Benne volt a telefonban 8 gb.
2013. aug. 20. 21:42
 5/5 anonim válasza:
Memória kártyán nincs semmi létfontosságú dolog :)
2013. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!