Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 120ezer Forintból milyen...

120ezer Forintból milyen mobilt vennél?

Figyelt kérdés

Új telefonra gondolok, aminek az ára 120ezer Ft vagy ennél olcsóbb. (telefonok: [link] -ha nem vagy biztos az árakban...)


Köszi előre is, aki válaszol, mert kiváncsi vagyok!


2009. nov. 10. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én HTC Diamond 2-t vettem, igaz csak 109 volt amikor vettem. Itt egyébként picit olcsóbb: [link]
2009. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
t-mobile pulse, htc hero.
2009. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem adnék 120-at egy telefonért :)
2009. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Felesleges 120 at fizetni érte. Nem éri meg... ha olyan vagy akkor 2 év után lecserélnéd, ha meg olyan akkor meg 5 év múlva mert akkorra már tönkremegy. Jobban járnál egy max 40 ezressel. Hidd el, megéri. És még marad is 80 e Ft költőpénzed.
2009. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Sony Ericsson W302-öt, és még maradna 95 ezer forintod értelmesebb dologra ;)
2009. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Az előző vok. Én Anno k750 et vettem kb 5-6 éve 40 ezerért. Mára már a Joystik nem jó rajta, ütött kopott, a fényképezője már elromlott, 5 év alatt nagyon tönkre tud menni. Hidd el, hogy nem éri meg
2009. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért kell közölni hogy nem éri meg és hogy ne vegyen. Gondolom a kérdező tudja hogy neki mi ér 120 ezret, és mi nem. Azért, mert másnak nincs ennyi pénze telefonra, szerintem nem feltétlen kell ezt közölni. Én nekem 5800-m van és nagyon szeretem. Bár kinéztem magamnak az N97-et is.
2009. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
én sem értem miért kell abszolút hülyeségeket mondani, gondolom a kérdező komoly telefont akar, és nem holmi ócska zenetelefont (nem azért mondom, de a legtöbb ember mostanában az olcsó zenetelefonokat részesíti előnyben, a minőség már nem számít nekik) akar, hanem mondjuk okostelefont. a Samsungnak vannak elég okos darabjai, a T-Mobile G1 sem rossz, az új generációs iphone, a Nokia okostelefonjai, ezeknek lenne érdemes utánanézni, szerintem. (:
2009. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

"Gondolom a kérdező tudja hogy neki mi ér 120 ezret, és mi nem."

A kérdezőnek fingja nincs róla hogy mit szeretne.

Nem tudja hogy mi ér 120 ezret, különben nem tőletek kérdezne.


"a legtöbb ember mostanában az olcsó zenetelefonokat részesíti előnyben"

Én személy szerint azt a telefont részesítem előnyben, amin lehet telefonálni. Kezditek elfelejteni, hogy mi is a valódi funkciója ennek a készüléknek.


A kérdésből arra tudok következtetni, hogy csak el akar költeni 120 rongyot, de halvány fogalma nincs róla, hogy neki milyen funkciókra van szüksége, milyen követelményeknek kell megfelelnie a "telefonnak".

2009. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
20:38-nak me beszélj hülyeséget és is kb 5-6 éve akartam venni K750-telot és nem 40ezer volt hanem 90-95ezer és én pont ezért nem vettem mert gondoltam úgy is pár év múlva tönkre fog menni.
2009. nov. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!