Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbízható vajon az mgsm.hu?...

Megbízható vajon az mgsm.hu? Rendelt már valaki telefont tőle?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Én rendeltem!

Kiszállította időben meg azt a telefont amit vártam,DE a töltője nem magyar volt így nem tudtam volna tölteni,ha nem veszek!

Felhívtam őket azt mondták ők mindig adnak hozzá!

Ezek szerint szinte egyik telefon sem magyar csak raknak rá magyar menüt és kész!

Attól független a teló ugyan az!

És ők adnak rá 1 év garit!

Én szeretem!

2009. nov. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: 1 szar.

Megrendeltem, felhívtak, h lenne egy kis porobléma, hogy a készüléken a kijelző alatt van vmi más logó, de am minden ugyan az....

Én leokéztam, gondolván, ezt még túlélem...

Utólag kiderült h ez a készülék rendesen megyarországon ilyen színben nem kapható (ez még elfogadtható), ezért ez is küldöldi szolgáltató függetlenített darbaja, csak ők erről se tudtak szólni)

DE: a kapott csomag tök hiányos volt, nem 1 tartozék hiányzott (nem reklamáltam mert épp örültem) kb 3/4ed évre rá a csatlakozója tönkrement (SonyE. kitört mikor kihúztam a töltőt) azt mondták nem garanciális, 9ezerért csinálják (helyi GSM 4ért megcsinálta) aztán a szoftvere is egy szar a telónak, de a gari már lejárt, ilyesmi....

Hamarosan megválok végre tőle.

Lényeg: én útáltam(om)....

2009. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!