Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?...

Milyen telefont ajánlotok? (Olyat szeretnék ami fogja a wifit és jól lehet rajta mondjuk msn-ezni és megbízható, jó minőségű legyen. Kb.40000 Ft körül gondoltam, de küldhettek drágábbakat, olcsóbbakat is? )

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ZTE Blade. Ha olyat fogsz ki, ami nem hibás.
2011. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kicsit biztosabbat..?:D:D
2011. jan. 17. 13:16
 3/15 anonim ***** válasza:

Jól megnézed mielőtt kifizeted :D

Én is 10 percig nézegettem mire kifizettem a futárnak. Mellesleg, ha futárral rendeled, 8 napig indoklás nélkül elállhatsz. Addig meg csak kiderül, ha gyíkja van.

2011. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
xd:D ^^hát ez aranyos...még tippek?:D
2011. jan. 17. 13:23
 5/15 A kérdező kommentje:
És amúgy ha lehet billentyűje is legyen...nem baj ha ezer gomb van rajta vagy ilyesmi:D És nokia c3-ról vélemények?
2011. jan. 17. 13:24
 6/15 anonim ***** válasza:
Nokiát nem szabad venni. A SonyEricssonnak is leáldozóban van. Ha olcsót akarsz, a Blade a legjobb vétel, afölött Samsung. Talán már a Samsungnak is van teljes billentyűzetes mobilja.
2011. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Samsung chat már van Magyarországon,mennyiért?
2011. jan. 17. 13:38
 8/15 anonim válasza:
LOLxD..Nokiát nem szabad vennixD...nekem már elég régóta van nokia..eléggé nyüstölöm őket,főleg nevelőapám is és eléggé bírják..jó a rendszerük talán már tényleg elmaradott az androidokhoz képest,de akkor is jók...szerintem nem sok mindennel tud többet egy androidos lg,vagy samsung az n97 minimtől
2011. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem a 3310 óta nincs Nokiám és nem véletlen...

A nagyon olcsók között tényleg jó, a 2730 pl ár-érték arányban vezet. De érintős Nokiát soha nem vennék.

2011. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Nekem meg 18 év alatt,szinte minden sorozatból volt egy és sosem volt bajom..aztán jött a váltás,még az n97 előtt,2éve vettem egy SE k850it egy darabig bírta,a kamerája jó volt,csak a videó volt egy rakás fos,aztán egyszer csak fogta magát és beszart a kijelző.Akkor a füllhallgató csatlakozója is kikopott..a nokiáimnál nem nagyon voltak ilyen bajaim,egyszer mikor a 6280asomnak elszakadt a szalagkábele és ennyi.

Mielőtt ezt is megvettem,mondták,hogy érintőset nokiába ne mert rossz,hát 2hete van nálam kb a telefon semmi baja az érintőnek,se a telefonnak..szóval én megvagyok vele elégedve.A wifi krva jól müködik rajta,gyorsan fel is csatlakozik,a zene lejátszás jó,üzenetet írni egyszerű

2011. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!