Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 820-at vagy...

Német huhász kérdése:

Nokia lumia 820-at vagy samsung galaxy s2-t vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új okostelefont,csak azt nem tudom, hogy melyiket. A nokia többet tud hardveresen, bár énnekem egy pár dolog nem tetszik a rendszerben. Árban ugyan ott van a két telefon(árukeresőn), de mégsem tudok dönteni. Nekem fontos a jó minőségű kamera is.

2013. júl. 7. 22:38
 1/5 Trauboy ***** válasza:
Ha jó kamerát akarsz, akkor Lumia 920! Az apródon már vannak 60-70000 ft-ért 20 hó garival! Ami a Lumia mellett szól, az az anyaghasználat, hardver, rendszer! Én tuti, hogy a Lumiát venném! Az android az nagyon gagyi egy rendszer! Lefagy, nem azt csinálja, amit te akarsz, ha túlmelegszik, akkor kikapcsol stb...! Nekem 2-3 hónapja van wp7-em, és még nem fagyott le, pedig Omnia 7, nem mai darab! Most akartam venni egy 820-ast, de inkább a 920-ast választottam! Ha a Lumia mellett döntöttél, akkor írj! Segítek beszerezni! Akár részletre! Ja, és ne feledjük a vezeték nélküli töltést sem! :)
2013. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első: nekem is lumiám van, de ne fikázd az androidot. Nem az gagyi, hanem azok a telefonok amelyeket 30 alatt is meg lehet venni és android fut rajtuk. Egy Galaxy S2 meg már azért prémium kategória, még ma is.


Kérdező: ha a kamera döntő fontosságú, akkor mindenképp lumia. Aztán ahogy első javasolta 920 természetesen jobb ebből a szempontból, innentől már csak pénzkérdés. :)

2013. júl. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy nagyon jó a lumia 920, de én nem szeretnék rászánni olyan sok pénzt. Arra lennék kiváncsi, hogy a 820 vagy az s2 készít jobb képet, mert mind a kettőnek 8Mpx-es kamerája van. Melyik készít gyorsabban képet?
2013. júl. 8. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:

A 60-70eert hirdetett l920 mind kamu,kuldd a penzt es nem kapsz semmit.


Kerdezo : dontsd el,hogy droid vagy win, mindketto jo telefon a maga kategoriajaban . A wp8 zart rendszer,cserebe atomstabil,akadasmentes es meg sokaig fog fejleszteseket kapni ,az s2 lefutott (de meg mindig hibatlanul hasznalhato ) modell ,nem fejlesztenek mar ra.

2013. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? Ez azt jelenti, hogy a 4.1.2-es volt az utolsó? A 4.2.2-es nem fog rá kijönni? Pedig szerintem elbírná a hardvere.
2013. júl. 9. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!