Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt valaki, akinek szintén...

Van itt valaki, akinek szintén LG gt540-e van mint nekem/vagy akinek volt már ilyen telója? Segítene pár dologban?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy pink lg gt540-et, de sajnos adódott néhány problémám vele:

1, nincs rajta google play áruház

2, nem enged belépni az android marketbe, azt írja ki, hogy az alkalmazás leáált, próbálja újra

3, töltöttem le vele mobileheartról egy java (.apk) játékot, az elsőt felraktam vitte is, de a többihez kiírja, hogy hiba.. (pedig direkt ehhez a telefonhoz való játékokat szedtem le)

4, amit rárakok nem találom rajta sehol, a quickoffice (vagy milyen:)) fájlkezelő van rajta, de üresnek látja a mappákat

5, a telóról sem tudok semmit felrakni a gépre, pl. képeket sem


Légyszi valaki segítsen!... Megy érte a pont.:)



2013. jún. 25. 18:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Beállítások - fiókok pontnál csinálj inkább google fiókot, előtte állíts mindent vissza...
2013. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Az segíthet?:)
2013. jún. 25. 20:11
 23/23 A kérdező kommentje:
HMost néztem van már google fiòkom . .azzal mit kezdjek?
2013. jún. 25. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!