Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt valaki, akinek szintén...

Van itt valaki, akinek szintén LG gt540-e van mint nekem/vagy akinek volt már ilyen telója? Segítene pár dologban?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy pink lg gt540-et, de sajnos adódott néhány problémám vele:

1, nincs rajta google play áruház

2, nem enged belépni az android marketbe, azt írja ki, hogy az alkalmazás leáált, próbálja újra

3, töltöttem le vele mobileheartról egy java (.apk) játékot, az elsőt felraktam vitte is, de a többihez kiírja, hogy hiba.. (pedig direkt ehhez a telefonhoz való játékokat szedtem le)

4, amit rárakok nem találom rajta sehol, a quickoffice (vagy milyen:)) fájlkezelő van rajta, de üresnek látja a mappákat

5, a telóról sem tudok semmit felrakni a gépre, pl. képeket sem


Légyszi valaki segítsen!... Megy érte a pont.:)



2013. jún. 25. 18:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy az első válaszolónak abszolút igaza van, ez tényleg egy elavult xar, épp ma 3 éves a tesztje a mobilarenan...

Androidot megutálni, arra tökéletes.

2013. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

bocsi, de amúgy nem nagyon értek hozzá, anyagi okok miatt ez az első okostelóm:)

az van ott, hogy firmware verzió: 2.1-update 1

2013. jún. 25. 19:09
 13/23 A kérdező kommentje:
meg alatta valami alap verzió: 2.6.23
2013. jún. 25. 19:10
 14/23 anonim ***** válasza:
Anyagi okok miatt? Most kaptad vagy vetted?
2013. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ja és play áruház nem lesz rajta a 2.1 miatt, de most van rajta market vagy nincs?


Azt írtad, hogy leállt.


Gmail címedet megadtad a telefonon?


A quickoffice az nem fájlkezelő, van a marketen pl. a file expert.

2013. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

anyagi okok miatt nem tudtam venni, ezért kaptam rokonoktól:)

telefonon csináltam gmail fiókot

2013. jún. 25. 19:22
 17/23 anonim ***** válasza:

Amint megcsináltad a gmail fiókot utána megjelenik a market a telón.

Ha ezután is leáll, miután visszaállítottad a gyári beállításokat akkor innentől passz...

2013. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Szerintem az előző tulaj ( a telefon első tulaja volt, hölgyemény) használhatta..ő is csinált rajta hard resetet, de a gmail és az android is rajta volt már az elején..akkor most mi is van?:D
2013. jún. 25. 19:28
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha csinált rajta resetet akkor nem lehet semmi rajta a gyári android rendszeren kívül...
2013. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
akkor az a gyári. gmailt amikor megnyitottam akkor írta hogy csinálja fiókot, csináltam, de az androidra ha rámegyek csak megvillan fehéren, kiírja hogy megállt, és kidob a főmenüne:/
2013. jún. 25. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!