Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gördülékenység szempontjából...

Gördülékenység szempontjából a WP majdnem azonos szinten van az iOS-al?

Figyelt kérdés
Az az érdekes, hogy akinek androidja van,vagy volt, sok olyan ember volt akinek sokat szerencsétlenkedett a telója csak úgy. ( nekem androidos készülékem van, és jó pár dolog már kiakasztó vele kapcsolatban,pedig még fél éves). Egyik ismerősömnek Lumia 710-e van és azt mondta, még 1x se tudta kiakasztani(pedig az már 1éves lassan), kevés olyan embert hallottam akinek volt WP,iOS rendszerű telója, és panaszkodott volna arra, hogy lassú, alig kapcsol be, magától újraindul
2013. máj. 15. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a Windows Phone az (egyik) leggördülékenyebb rendszer a Microsoft előírásai miatt!
2013. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem majdnem azonos szinten, hanem azonos szinten, hisz egyik sem akad, szinte soha (nagyon ritkán azért elő lehet idézni).
2013. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó, egyébként úgy akartam, hogy azonos, a majdnem szót azért tettem elé, mert a végén még valamelyik iOS fanboy, vagy kötekedős beszól, hogy, hogy írhatok ilyet, hogy azonos gyorsasággal bír a kettő
2013. máj. 15. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!