Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 5. Tapasztalatok?

Apple Iphone 5. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 13:25
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szia. Barátaim közül többeknek van 1-2 éves iPhone 4 ill. 4s-e, ennyi idő után is teljesen meg vannak vele elégedve.

Nekem többnyire nokiáim és samsungjaim voltak ezelőtt azokkal is jól kijöttem, viszont sajnos a legutóbbi beázott, így kénytelen voltam lecserélni. 1 hónapja vagyok iPhone 5 tulajdonos. Valami döbbenet!! Messzemenőkig kielégíti minden igényemet! Piszok gyors, és marha kényelmes. Nagyon hamar megszokja az ember! (És hajlamos lesz vele összenőni)

Hasonlítottam össze 4s-sel, kézben fogva igencsak érezhető a súlybéli különbség és a vékonysága is. Teljesítményben talán csak annyi különbséget vettem észre az elődjéhez képest, h a nagyobb alkalmazások még gyorsabban töltenek be rajta, illetve képkészítésnél szinte morzézhatsz a „rögzítő” gombon, a telefon meg legyárt másodpercenként vagy 4-5 képet is. Mással nem nagyon szórakoztunk. 

A retina kijelző tűéles, és a kamerája is nagyon tetszik. Amit még nagyon eltaláltak az az „EarPod”-nak nevezett fülesük ami hozzá járt. Kényelmesen fülbe illik és ad olyan mély basszust és szól olyan szépen mint egy fejhallgató.

Sok-sok más jó tulajdonsága is van nem tudom leírjam-e mindet, biztos utána néztél már ha tervezed a beszerzését. 

1 évig cseregaranciás.

Viszont, hogy könnyen karcolódik-e, azt nem tudom, mert tokban hordom.


Szóval mindent összevetve csak ajánlani tudom. Nem hinném, hogy egyhamar elavulna. (:

2013. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is iPhone 5-öm van, ezelőtt próbálkoztam androidos telefonnal, hát össze se lehet hasonlítani őket. Imádom, csak sajnos függőséget okozhat. :)
2013. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

húú kicsit későn találtam meg a kérdést :)

háát kb 4 hete van iPhone 5-öm, és teljesen meg vagyok vele elégedve. előtte egy Samsung Galaxy S2-m volt, azt is nagyon szerettem, de szerintem az iPhone fölözi. lány vagyok, szóval annyira nem értek a 'belső' dolgaihoz :D de annyit el tudok mondani, h gyönyörű a képe, a kijelzője és a kamerás képek is, gyors, ahogy már írták, nem fagy le, és azt nagyon szeretem benne h nem olyan kusza. több barátomtól hallottam h azért nem szeretik az iPhone-t mert direkt le van butítva, de szerintem így a jó. iCloud-dal meg iTunes-szal tudod szépen rendezni a zenéket, kontaktokat, stb. szóval rendszerezett :)

röviden: szép képek, gyors, átlátható :)

2013. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ja és az appok. szerintem egész sok az ingyenes, én legalábbis még nem nagyon találkoztam olyan appal, amit szerettem volna de fizetnem kell érte. de ha fizetni is kell érte, akkor is csak ugye pár 100 forintot :) igaz az iTunes-ban fizetni kell mindenért, de ott meg jó minőségben, és szintén, viszonylag olcsón le tudod ugye tölteni :) én ezért szeretem :)
2013. máj. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!