Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 5. Tapasztalatok?

Apple Iphone 5. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 13:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nyáron megyek diákmunkára, akkor beszem meg használtan. Úgy tervezem, hogy 5-10 évig fogom használni, ezért szeretném a legkorszerűbb iphone telefont megvenni. Gondolkozom még az Iphone 4-en is, csak mivel ugye régebbi, hamarabb elavúlt lesz. Bármilyen választ szivesen fogadok. :)
2013. febr. 19. 13:30
 2/14 anonim ***** válasza:

5-10 évig nem valószínű hogy menni fog neked egy Iphone. Ma minden kütyüt tudatosan úgy terveznek hogy pár év alatt elhasználódjon. Pl. régebben külön aksik voltak telefonokhoz, ma telefonokba beépítik az aksit amik, 3 évig elfogadhatóan jók.


3 év múlva egy mai Iphone 4-et vagy 5-et minden tekintetbe kenterbe fog verni az akkori 100-200 dolcsis alsókategóriás telefon is.

2013. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az apple az éppen azért ilyen drága, mert nem úgy rakják össze a telefonokat, hogy hülye gyerek vegyél 3 év múlva másikat. Az Iphone az azért jelent valamit. Amit írtál, azt tapasztalatból írtad, volt már Iphone-od, és 3 év alatt tönkrement, vagy csak a hasadra ütöttél, és álltalánosítottad a többi telefonhoz?
2013. febr. 19. 13:55
 4/14 anonim ***** válasza:

10 évig egy telefon nevetséges, egy Nokia 5110-es, amit 1999-ben vettem 2009-re már nevetség tárgya volt, hogy régen az volt a csúcstelefon. Ha az iPhone 2G-hez hasonlítod a mostani iPhone 5-öt akkor már a 2G is amatőrnek tűnik, holott egy nagyon jó telefonról van szó.


Kérdésedre válaszolva: barátnőmnek iPhone 5 van, és nagyon szuper, Applenél már megszokhattuk, hogy nem fagy le, de minden annyira gördülékeny, gyors a net, szép képeket csinál, HD videot már nem is említem, és ha valami megfogott az iPhoneban az a retina display. Más kérdés, hogy én sajnálok rá több, mint 200.000-et kiadni, mert tudom magamról, hogy 2 év múlva már újabb technológiák jönnek ki.


Ha téged nem érdekel a technológia fejlődése akkor nem értem miért vennél most iPhone 5-öt és miért nem 4-et, ami olcsóbb, de majdnem annyit tud?

2013. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ezzel, hogy azt írta, hogy 5-10 évig szeretném használni, csak azt akartam hangsújozni, hogy nem szeretném 2-3 év múlva lecserélni. Legalábbis egyelőre így gondolom.

Egyébként gondolkozom az iphone 4s en is, csak az hamarabb lesz elavult, és mégis az 5 azért sokkal több mindent tud.

2013. febr. 19. 14:15
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha úgy tervezed, hogy 5-10 évig használod akkor gondolom nem vagy tele pénzzel.


Szerintem éves nettó fizetés 1%-nál többet költeni telefonra hülyeség. USA-ban nem luxus az Iphone 5, 50.000 USD-s fizetés mellett egyszeri 200 USD + havonta 40 USD-s előfizetés+törlesztés tényleg nem sok (Werizonnál ennyi).

2013. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valóba nem vagyok tele pénzel, de nyáron minden évben tudok menni dolgozni, és szeretnék olyat venni, amit később nem bánok meg, és tartós.
2013. febr. 19. 14:51
 8/14 anonim ***** válasza:
5-10 év alatt magától szétmegy. egy 3 éves 3GS már alig ér valamit, lassú, csúnya kijelzőjű, nem támogatott..
2013. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A másik meg az,hogy csak a telefont tudod megvenni vagy majd lesz elég pénzed fizetős appokra (sokkal több a fizetős,mint az androidnál) az app store-ból,zenékre,filmekre az ITunes-ból,vagy tönkrevágnád a 200 ezres telódat egy jailbreak-el?

Szerintem te csak divatból akarsz Iphone-t.

2013. febr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Helyesírási kiskézikönyvet vegyél.
2013. febr. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!