Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti átlagosan milyen időközönké...

Ti átlagosan milyen időközönként cserélitek a mobiltelefonjaitokat?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de máris a 7. telefonom használom épp, és kicsit szégyellem magam. Anyám szintén a 7.-nél tart, pedig neki jóval előbb volt, mint nekem, de barátnőm is csak 3.-nál, és neki is előbb volt.

Igaz, elég érzékeny vagyok a sérülésekre, az eddigi kedvencemet (Nokia N78) pl csak egy karc miatt cseréltem le alig több, mint másfél év után.



2013. jan. 8. 10:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A garancia lejártát természetesen én is mindig megvárom, de volt olyan telefonom, amelyiket csak ilyen bolti jótállással vettem, és 3-4 hónap múlva le is járt. Egyébként mindig próbálok vigyázni rájuk. Nekem nem öröm az, hogy viszonylag korán váltom le az előzőt, viszont engem valahogy baromira idegesít, ha sérülés van rajta, vagy leejtettem.

Utolsó: nem tudom, ki pontozhatott le, én minden válaszolómnak zöld hüvelykujjat szoktam adni.

2013. jan. 8. 18:28
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
Előfizetéses vagyok, mindig 2 évre hosszabbítok készülékváltással, tehát 2 évente. A régit meg megpróbálom jó áron eladni, de sosem sikerül..:-)
2013. jan. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

No, most nem tudom, zöld, vagy piros kéz fog jönni, de a kérdésre válaszolok:

Régebben, mikor még megtehettem, akár havonta is cseréltem a telefonomat.

Általában nem vettem, hanem cseréltem, 0 ráfizuval, max. 5000, vagy postaköltséget szántam rá.

Nálam ez valami mánia lehet, bár nem vagyok egyedül vele, tudom.

Mobilarénán sok "hasonló aggyal működő" taggal talákoztam már.

Nálam is alap, hogy nagyon vigyázok rájuk, még ha nem tettszik a cserekészülék, akkor is.

Leghosszabb időt anno a Nokia 6600, majd a legutóbbi, a Live With Walkman bírta, ezt cseréltem most le egy újra, de ez marad most, míg le nem jár a hűségidőm, és újra cserélhetem.Hardeverileg, és szoftverileg is elég lesz addig./Advance/

Az LWW-t használtan, de új állapotban kaptam meg, /mini pro-ért/,még az eredeti fóliával,szilikon tokkal és külön tokban hordtam, és most, mikor a fiamé lett, még ugyanaz a fólia van rajta, mint 8 hónapja.:)

Nyugi, ne szégyelld magad, nézz fel a Mobilarénára, sok hasonszőrű emberkével összefuthatsz, mint te, ez nem egy szégyellnivaló dolog, ez a hobby-d, és passz.

Gondolj bele, hány olyan csajszi van, akinek 100-200 pár cipője van, egyszer felveszi, és mehet a gardróbba.:) Te legalább hasznát veszed, míg megvan, és vigyázol rá.Na, ugye!

2013. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

regebben jobban cserelgettem oket, mert uj dizajnos telok jelentek meg, manapsag mar mind egy lapos szappan kijelzo.

De lassuk szepen sorba: ericsson a1018, Siemens M35i, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 3510i, Sagem My-v55, Sony Ericsson Z525, Nokia 6600, Nokia N73, Nokia N95 8GB, Samsung Omnia 2, Samsung S Advance, Iphone 5 SE, Iphone 7... (par imaradt mert mar nem emlekszem a nevere)

2022. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!