Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti átlagosan milyen időközönké...

Ti átlagosan milyen időközönként cserélitek a mobiltelefonjaitokat?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de máris a 7. telefonom használom épp, és kicsit szégyellem magam. Anyám szintén a 7.-nél tart, pedig neki jóval előbb volt, mint nekem, de barátnőm is csak 3.-nál, és neki is előbb volt.

Igaz, elég érzékeny vagyok a sérülésekre, az eddigi kedvencemet (Nokia N78) pl csak egy karc miatt cseréltem le alig több, mint másfél év után.



2013. jan. 8. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy nem vagyok jó példa, de én az elsőt 3 év után cseréltem le, a másodikat 7 éve használom. :)
2013. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Csak akkor, ha elromlik. Felesleges pénzkidobás állandóan cserélgetni. 12 év óta ez a második telefonom, de ez is már 6 éves.
2013. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2-4 hét :-)
2013. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Általában halálukig használom a telefonokat. 10 év alatt talán a 7. telómnál járok, bár 3-4 éve 2-3 telefont használok párhuzamosan.
2013. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
89%

Általában addig használom amíg elromlik régebben javítani sem szoktam, mert olyan baja volt, hogy nem érte meg.

A mostani 3 éve van meg (Nokia 6300), ebben egyszer cseréltem kijelzőt, mert eltörött. Amíg működik nem is tervezem a cserét mert jó telefonnak tarom. Masszív, érződik rajt hogy van benn anyag.

2013. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Amíg meg nem unom.Aztán 1-1-es cserére bocsájtom a hardveraprón.Van "új" telóm 0 Ft-ért.

Bár a Dézit lassan 2 éve használom.

Ez nekem a hetedik telóm tíz év alatt.

2013. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 alcapone386 ***** válasza:
87%

Én általában 2-3 évig hajtom. Folyamatos használat. Amíg tart a garancia, addig nincs az az isten, hogy lecseréljek egy telefont. Ha már lement és elromlik akkor jöhet a csere. Természetesen telefon vásárláskor körbeolvasom a fórumokat, eldöntöm, hogy nekem melyik a legmegfelelőbb és azt veszem meg.


Hölgyeknél szokott az előfordulni, hogy "jajj de jól néz ki....de cuki ez kell...." nem nézi meg mit tud....csak rózsaszín legyen, vagy az épp trendi cumó. Aztán pár hónap múlva...."nekem új kell ez nem tud semmit.".


Gondolkozz előre, vegyél egy jó tokot+kijelzővédő fóliát és évekig nem kell venned másikat.

2013. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
22 éves vagyok, és már a 16. telefonomat nyüstölöm. Az utóbbi kettőt másfél - két évente cseréltem, előtte volt, hogy kéthavonta újat vettem (vagy valaki a családban újat vett, a régit meg odaadta nekem).
2013. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
évente cserélem(nem nagyon vigyáztam rájuk eddig,valamelyik vizet kapott,lepüffent,stb)
2013. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Most őszintén, ki a k. anyja pontoz le egy választ, ami eleget tesz a kérdésnek?
2013. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!