Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy Windows Phone?...

Android vagy Windows Phone? Miért?

Figyelt kérdés
Instagram mikor lesz elérhető Windows Phone-ra?

2012. nov. 23. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
elfogult vagyok ezért aztmondom, hog yandroid... windowst csak 1-2szer próbáltam ki nem jött be
2012. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit a 2 szememmel látok különbség: WP gördülékenyebb viszont az Android-ra több program van és jobban testre szabhatóbb. Valószínű ennél több eltérés is van de nekem ezek a legszembetűnőbbek. Persze az Android sem laggol ha rendes vas van alatta nem egy 20k-s vacak.
2012. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem erre elég lenne kipróbálni 1 hét erejére egy WP-t vagy egy androidot. Ha tetszik a wp ui-ja akkor elég egyértelmű. Az meg hogy kevés az app...ti mind a 130 ezret letöltitek?? És ha használok 20-at, és minden alapdolog fent van a telefonomom.
2012. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A WP egyaltalan nem gordulekenyebb mint egy hasonlo hardverrel szerelt 4.1.1 vagy annal frissebb verzioju droid. Az viszont igaz, hogy senkinek nincs szuksege 130e alkalmazasra, de pl. en hasznalok remote desktop-ot, torrentet a telefonomon, es 2-3 naponta ftp szervert is futtatok rola, es mivel a WP ezt nem tudja, nekem sajnos kiesik.
2012. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

A gördülékenyebbet nem úgy értem, hogy gyorsabb vagy valami hanem, hogy az Xperia S-emet (4.0.4 Android) láttam már 1-2x belaggolni WP-t még sohasem. Bár gondolom ez azért van (ebben nem vagyok biztos csak ezt olvastam valahol), hogy a WP nem multitaskingra van tervezve az Android meg igen szóval lehet, hogy azért laggolt be, mert túl sok dolog meg volt nyitva. Egyébként én is jobban szeretem az Android-ot :)

2012. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!