Android vs Windows?

Figyelt kérdés

az android mellet szól hogy testreszabható ahogy akarjuk, de viszont lassú és fagy.

windows mellet: gyors nem fagy, de "kevés" dolog van rá.


2012. nov. 23. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
andoid ha le fagy az a szar optimizálás és a telefon hibája lehet,az optimizálsá meg a telefongyáré hogy baszta ráoptimizálnii ezért fagy le ezért nem kell venni samsungot,helyette mást windowsból meg csak is a window phone 8 a jó a 7 az szar és nem lesz rá semmi gameloftos 3Ds játék meg semilyen se és igen androidra több az app,de a windows 8 at se értem nem tudom hogy akarja elsöpörni az andoidot ha a legoclsóbb telefon is 140.000Ft -.-" androidból meg már veszel 20.000Ft ért is,50 ért meg már olyan androidos telefont hogy az nem igaz pls Sony Xperia u vagy Sony Xpera Sola az mér 60 de az is nagyon jó
2012. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lumia 800 és a Xperia U között tanakodok.
2012. nov. 23. 13:58
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg én már kinőttem abból a korszakból hogy a telefonon játszak arra ott van a PC-m
2012. nov. 23. 13:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Xperia U,mert arra több app van nem csak játék
2012. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


itt olvasgatom hogy az akkumulátor is tovább bírj a Nokiának.


nem vagyok nokia párti se sony-s de 4éve sony telom van a W seria

2012. nov. 23. 14:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is így vettem végül.... Blackberryt. :D vicces tudom de nem játszok a telefonon én sem... akkor meg. Azóta van egy telefonom amivel telefonálni meg üzeneteket küldözgetni kényelmesen tudok, és elfér a zsebemben. Probléma megoldva :).


Azonban ha most választanom kéne valószínűleg egy Sony Xperia GO mellett döntenék. Kicsi szolid és strapabíró. Ennél több nem is kell (a Blackberryről egy normális navi az ami nagyon hiányzik).


Windows mobilt 1 éve használtam még a 7-est és ennél idegesítőbb rendszerem kevés volt. Az android még a 2.1-es Froyo idejében volt fagyós. Rajta is ragadt ez azóta is szegényen. Az új Jelly Beam, de már az ezt megelőző ICS sem fagyott nálam le többször mint bármelyik másik OS (igen az iOS is ide tartozik mert vele is megesik néha hogy elesik). Az androidot valamiért szeretik felruházni ezekkel a tulajdonságokkal azóta is.


Van készülék amire nem való talán még a Symbian se. Ahogy egy régi PC-n se tudod rendesen futtatni a legújabb windows 7-est (vagy 8ast ;)). Ezek is csak gépek. De elég olcsón kapni ma már elég jó minőségű készüléket (a Sony Xperia sorozata pl szerintem kifogástalan, de HTC-n sem láttam még akadozni androidot, ahogy van pár más készülék ahol szintén nincs vele gond).

2012. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megjegyzés: Szerintem ne az U-t válaszd az Xperiák közül :)
2012. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ilyen árkategóriába tudtok mondani telefont? habár a kamera és a készenléti idő miatt a nokia lesz a nyerő
2012. nov. 23. 16:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok melyik az a droidos alkalmazás ami nincs WP-re és hasznos!?
2012. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"de viszont lassú és fagy"...se nem lassú, se nem fagy :)
2012. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!