Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy windows phone?

Android vagy windows phone?

Figyelt kérdés
Telót akarok venni, de nem tudok donteni.nokia lumia 8ööüra gondoltam, vagy samsung galaxy s2(s3)

2012. nov. 22. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább android,a wp-vel még várnák egy évet!!! addigra kb annyi app lesz rajta mint a droidon ,wp7 nem éri meg csak WP 8 de az is csak 1 év múlva
2012. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem WP.Én 920-at akartam venni de aztán úgy döntöttem,hogy egy 800-as lesz belőle.Nem bántam meg!7.8 még az idén kijön állitólag.Rengeteg funkciót beletesznek és még minimum 19 hónapi támogatják a WP7-es mobilokat.Sose voltam droid párti de lehet ha kijön a Droid 6 akkor váltok! :)
2012. nov. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a WP-ra szavazok! Szerintem többet is tud, és már csak a látszata is olyan "lenyügöző".. Ezerszer jobban is szeretm használni azt, mint az androidot.
2012. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Máté_98 válasza:
49%

Nekem nokia lumia 800-am van nagyon stabil, profin van összerakva!

A samsung meg egy sz** még most is. Az egyik haveromnek galaxy s-e van,néha brutál gyors, néha full laggos. változó

Az én nokiám eddig egyszer se laggolt mindig ugyanolyan gyors. A wp marketje meg úgyis fejlődik tehát ne ez miatt dönts

Remélem segítettem: Máté

2013. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Nokia mellett voksolnék szóval WP :) Bár sokan mondják harmadik verziónak az iOS-t! Az Android folyamat kibeszéli a magándolgaid - szinkronizálja a kontaktokat, üzeneteket/ kivel és minek????/ folyamat küldi a helyzeted valakinek valahova, hiába van Task managered/ az aktív folyamatok kilövéséhez/ kb fél percen belül minden fut megintamint kilötted őket. Ennek ellenére nagyon jól fel van építve, szabadabb rendszer az iOS-nél, okos appokkal, kellemes kezelőfelülettel.
2013. júl. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!