Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fel tudják ezt törni?

Fel tudják ezt törni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy van egy régi telefonom, LG GT540, amit már régóta nem használok. Apukámnak van egy telefonos ismerőse, így elüzletelték. Nem lehet a telefont használni, mert olyan biztonsági valami van rajta, hogy ilyen vonalakkal a beállított mintát kell oda berajzolni. Egy év után megpróbáltam rá bejelentkezni, de elfelejtettem azt a mintát, és a túl sokszoros próbálkozások után letiltott, és most a telefonra bejelentkezett Google fiókommal kellet volna belépni, amit szintén nem tudok, hogy mi volt. Fel tudják ezt törni??? Remélem, hogy nem, mert én sem tudom, hogy milyen képeim meg adataim voltak rajta. xD
2012. nov. 17. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit, a telefont vagy a google fiókod?

A telefont igen, törlik róla a te fiókod, új fiókkal, új beállitásokkal lépnek be.

Viszont az még lehet érdekes hogy mellékelted az sd kártyát vagy sem, amit itt tároltál minden gond nélkül olvashatják - ha akarják.

2012. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, a telefonom, a google fiókom az nem érdekel mert nem használtam.

Most, hogy így mondod, az sem biztos, hogy benne van az SD kártyám... :D Na mindegy. Köszönöm szépen a választ!!! :)

2012. nov. 17. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
factroy reset után lehet használni
2012. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudták feltörni, 60%-nál megállt, szerencsére. xD
2012. dec. 9. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!