Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A nővérem vett egy wifit és...

A nővérem vett egy wifit és csatlakoztatva van a lenti kábeles gépünkhöz. Ha megváltoztatta az admin admin felhasz. és jelszót akkor én azt fel tudnám-e valahogy törni vagy megnézni, hogy be tudjak lépni a wifi oldalára és megnézzem a jelszót?

Figyelt kérdés
(resetelni nem lehet, mert nem akarom, hogy észre vegye, hogy használom)
2011. febr. 2. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Miféle WiFit vett? Wifis router, wifi stick vagy micsoda?
2011. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
wifi router. Valami TP-Link es.:) Nem nagyon értek hozzá...
2011. febr. 2. 18:44
 3/5 czibles ***** válasza:

miért nem kéred el nővéredtől a WIFI jelszavát?

ha meg nem adja, így jártál...

2011. febr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Segítséget kértem, nem pedig unalom céljából beírogatást..Ha nem tudsz segíteni,akkor légyszíves ne idegesíts ilyenekkel, ami egyértelmű.Szerinted nem kérném el a nővéremtől ha nem lenne olyan amilyen? Nem ilyen választ várok,hogy akkor így jártam.

Kérem,ha valaki tud normális választ a kérdésemre az írja meg. Köszönöm szépen!

2011. febr. 3. 14:46
 5/5 czibles ***** válasza:

igaz írhattam volna, hogy törd fel, sőt még azt is megmondhattam volna, hogy a aircrack-ng programot használd, de minek, ha úgysem tudod használni?

(ráadásul nem is a leglegálisabb megoldás...)

2011. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!