Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Főzött ROM-ot ajánlotok...

Kshow kérdése:

Milyen Főzött ROM-ot ajánlotok XPREIA X8-ra?!

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 17:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Megy rajta rendesen. :)
2012. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
köszönök minden most már megvilágosodtam :)
2012. dec. 7. 17:55
 23/32 Wadmalac ***** válasza:

Na most meg én vagyok bajban.

Megpróbáltam a 2GB SD-t kicserélni egy 16Gb-osra. Fórumokban mindenhol azt írták, szépen rejtett fájlokkal együtt 1 az 1ben átmásolok mindent és menni fog. Hát nem megy. Telefon lefagy indítás után azonnal. Ha visszarakom az eredeti kártyát, működik minden.


Az alkalmazásaim 90%-a Link2SD-vel kártyára van költöztetve, talán itt bújik valahol a bibi, az android secure vagy az sdext mappában lehet valami ami a kártyához kötődik és más méretű kártyával összedől a rendszer. Jó lenne ha valaki tudna megoldást, mert az IGO-t mindenképen szeretném feltenni, zenéknek, videóknak is kellene a hely, szóval a 16GB kell mint egy falat kenyér. Remélem van valakinek ötlete.

2012. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Hmm, a CWM-ben ext4-re formázod a kártyát és úgy másolsz rá mindent akkor sem lesz jó?
2012. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Wadmalac ***** válasza:
CWM v5.5.0.4 van, ext4-et nem ajánl fel. Vagy csak én vagyok kuka. :)
2012. dec. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Wadmalac ***** válasza:
Kijött a release 1 A JB MiniProject 4.1-ből is, lehet tesztelni. Az RC1b nálam még fagyott, de ez már elvileg bugmentes. Van hozzá dual recoverys kernel. Jónak tűnik.
2012. dec. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Tudnátok segíteni a "Sony Memorystick Pro Duo Mark2 1GB "milyen fényképezőgépekbe kompatibilis? Az oké hogy sony oldalán ott vannak felsorolva de más gépekbe is jó, más márkájúba ? Vagy hogy fogalmazzam meg milyen típusúakba jó ez a kártya?
2012. dec. 17. 22:30
 28/32 Wadmalac ***** válasza:
Hááát, szerintem csak a Sony használja ezt a típust.
2013. jan. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Hát, én ha fejen állok sem marad meg a telefonomon egyik Jelly Bean verzió sem, mindegyik gyanúsan belassul egy idő után....pedig stabilak, meg királyak lennének.


GDX-nél is néha akadnak hülyeségek ha recoveryből állítom vissza.


Amúgy SD-kártyás dologra visszatérve, nekem még gépen, külön programmal sem sikerült ext4 partíciót tenni a kártyára, lehet nem mindegyik típus engedi, vagy nemtom.

2013. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Wadmalac ***** válasza:

Ez a belassulás nekem is feltűnt, rendszeresen törlöm a cache-t és így jobb. Várom a MiniCM új update-jét, hátha ez is megoldódik. Addig is folyamatosan használom, elégedett vagyok.

Kártya: A 16 GB-os vmi hamisítvány volt, ujjal letöröltem róla a Kingston feliratot. Eredeti 8Gb Kingstonra átmásoltam 1 az 1ben a 2GB-os tartalmát és simán fut.

Veszek majd egy normális 16-ost és nem lesz gond.

2013. jan. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!