Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 2 vagy HTC...

Samsung Galaxy Ace 2 vagy HTC Wildfire S?

Figyelt kérdés
(Alapvető használatra, zenehallgatásra, internetezésre, fényképezésre. De leginkább összességében érdekel)

2012. nov. 7. 15:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és fontos, hogy viszonylag sokáig bírja töltés nélkül.
2012. nov. 7. 15:46
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Összességében egyik sem jó, ebben az árkategóriában vannak jobb telók is.
2012. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem épp egy kategória a két telefon. Az Ace 2 egy modern, 2 magos telefon, a wildfire s meg egy elavult telefon, de jóval olcsóbb.
2012. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy szolgáltatói akciós készüléklistáról van kiválasztva(amiben ugye korlátozott, hogy mi van benne), így az ára 50 illetve 20(!) ezer, ami azért szerintem viszonylag kedvező. Ha ebben a kategóriában is tudsz jobbat mondani, azt nagyon szívesen veszem, de én egyelőre nem találtam (kártyafüggetlenül jobbat). A listáról pedig hosszas szanálás után ez a kettő maradt.
2012. nov. 7. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismerem a listát nem tudom megmondani melyik telefon jobb.

A Wildfire már újkorában is gyenguska volt, a hardvere nem túl kiemelkedő. A Samsung meg hagyományosan gyenge telefonokat gyárt alsó- és középkategóriában. Inkább a Sony kínálatát nézegesd (esetleg Alcatel).

2012. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Függetlenül vegyél xperia u-t, az 50000 alatt van és jobb.


[link]

2012. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!