Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire s segítség?!

HTC Wildfire s segítség?!

Figyelt kérdés
Sziasztok!most fogok veni rokontól olcsón(szal ne jöjjetek azzal ,hogy xperia jobb blablablala......)olcsón veszem télleg és igy nagyon megérné. NA szval a kérdésem az lenne ,hogy mivel gari nincs rá milyen gondok,problémák,bajok vannak ezzel a tipussal,és ezzel a teloval gyakoriak a promblémák? és mennyibe kerül aza bizonyos probléma megjavittatása ? KÖSZI a VÁLSZOKAT előre is:DDD ésmég annyi hogy ha rootolom a telefont akkor ugye ebben az esetben lehet 200mhz-cel növelni igy 800mhz-s lenne nemfog hamarabb elromlani mertha garis lenne nem tenném mer akkor elveszik a gari de ugye nincs rá szval ettől elromolhat a teló?

2012. nov. 5. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

1.Probléma nem igazán van vele, szinte semmi betegsége nincs, ez egy HTC, nem egy olcsó Samsung.

2.Típushiba sem nagyon van, max ami bosszanthat, az a szabadon felhasználható memória mérete, ugyanis az nem túl nagy, szóval érdemes csak a legfontosabb appokat letölteni.

3.Ha lenne problémája, bármi is, hardveres ne adj isten, akkor a többi telóhoz képest drága, mert HTC...

4.800 MHz-et simán bír, ugyanaz a SoC van benne mint a Galaxy Ace-ben, Gio-ban, (miniben, stb, meg marha sokat gyártottak a SoC-ból), ahol szintén 800 MH-z-en van.Pont a biztonságos üzemi tűréshatáron belül van, de root önmagában nem elég, kell egy OC kernelt is flaselni, ha feljebb akarsz húzni az órajelen, root után csak lefelé fogsz tudni szabályozni.

5.Ha túl is húzod a CPU órajel frekvenciát, ugyanaz lesz az eredmény, mintha a géped processzora túlmelegedne...egy idő után kikapcsol, sérülni nem fog, épp ezért kapcsolna ki.

6.Elromolni bármitől elromolhat, ha vigyázol rá, akkor viszont megbízható.


6+1, személyes tanács: szvsz az a +200 MHz kb annyit fog érni, mint halottnak a csók, gyorsabban fogsz görgetni a menüben, etől eltekintve semmiben nem lesz gyorsabb, az angry birds szintű játékok is meg fognak akadni.Bár ez mondjuk akkor lehet zavaró, ha játszani is szeretnél rajta.

Jha...viszont gyorsabban fog merülni...

2012. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ismerősöm 2 éve nyúzza, és nem kíméli. Az ütéseket jól bírja. :)

Talán az LCD kijelző és az alaplapcsere lenne a legdrágább megoldás a javíttatáskor. Jó készülék lenne, de nagyon nagyon lassú, és szinte alap hívásra, talán netezésre, szinkronizálásra jó. Játékokra nem ajánlom.

Nem romlik el, talán csak annyi, hogy hamarabb romlana, de haverom 1 éve használja 700-800mhz-n, és semmi baja. Csak a romok megtalálása lesz gond számodra. Az erederi ami rajta van, az tökéletes rá. Amúgy ezt nehéz rootolni, mert előbb S-OFF-olni kell. Amúgy az a +200mhz nem jelent annyi +-t, hogy megérje, de próbálkozni lehet. Jah, és mégvalami. 1 éve próbáltam rootolni ilyen készüléket, és 12312312312 fórumot végig olvastam, de csak pár angol topic foglalkozik vele, ahol leírják az S-OFF-ot, hogy hogyan is kell.. Én azt mondom neked, hogy hagyd úgy, ahogy van, mert annál jobb nem lesz.

Amúgy mennyiért szereznéd meg, ha szabad megkérdeznem?

2012. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

#1 jó leírta, #2-vel már nem értek annyira egyet:


"nagyon nagyon lassú"


Custom ROM-mal ez nem probléma, jóval gyorsabb, mint a stock rom, és minden szempontból jobb (találtam már pár olyan ICS romot, ahol azt hittem már működő Project Butter van benne, olyan gyors és gördülékeny volt).


"Csak a romok megtalálása lesz gond számodra."


Egy szó: XDA.


"Az erederi ami rajta van, az tökéletes rá."


Feljebb írtad, hogy lassú, akkor hogy lehet tökéletes? Az eredeti nagyon gáz, lassú, akad, szerintem csúnya is, az akkuidő sem a legjobb rajta, stb.


S-OFF-olni nem olyan nehéz, szintén XDA-n van hozzá tutorial, elég egyértelműen leírják mit hogy kell csinálni.

Aztán rootolni meg ma már csak egy gombnyomás, régen bonyolultabb volt, de SuperOneClick vagy valamelyik hasonló programmal már meg lehet csinálni.


Az első pár hónapban használtam eredeti rommal, ma már nem tudnék visszatérni rá, annyival rosszabb.


A kis belső memória meg root után Data2SD, Int2Ext4+, AD2SDX, vagy millió egyéb más programmal megoldható, csak csinálni kell a memókártyára egy akkora Ext4 partíciót amennyi helyet akarsz, ezután a telefon belső memóriának ismeri fel, ezért is lehet az, hogy nekem ennyi belső memóriát ír: [link]

2012. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az elején a nagyon nagyon lassú az az volt, hogy GS2-m van, és ahhoz képest eléggé lassú.


"találtam már pár olyan ICS romot, ahol azt hittem már működő Project Butter van benne, olyan gyors és gördülékeny volt" JB-től van Project Butter..


"Egy szó: XDA."

Ismerem az oldalt, viszont nincs olyan sok féle rom rá..


"Feljebb írtad, hogy lassú, akkor hogy lehet tökéletes? Az eredeti nagyon gáz, lassú, akad, szerintem csúnya is, az akkuidő sem a legjobb rajta, stb. "

Nemarra, de fentebb leírtam. 1 CM 7 gyorsabb persze, de sokan a Sense-t szeretik. Számomra a gyári Android kinézet gagyi hatást kelt. Sok ember Sensefan, és akkor is imádják ezt a romot.

2012. nov. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

"JB-től van Project Butter.."


Jha...gyárilag, meg hivatalosan...ez is csak egy szoftveres tuning, mint a Beats Audio...A nagy probléma a SOC-okkal van, amiatt nehézkesebb átültetni a korábbi telókra, egy ICS romba bele lehetne szőni.


[link]


Pl. itt is van....

2012. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
azért annyira nem értek hozzá..... akkor nem roorolom ha nem ér annyit amugymeg használtan veszem 15-be és eddig nem volt androidom.....ésmég az lenne a kérdésem ,hogy hogyis működik ez a Market kell fizetni érte ? stb... amugy köszi a válaszokat
2012. nov. 6. 19:52
 7/17 anonim ***** válasza:

15-ért qrva jó, főleg hogy jól összeszerelt, jó anyagokból épült, és nem az a szervizbajos fajta.15-ért jó.


A market, azaz most már google play/play áruház úgy működik, hogy a gmail fiókoddal lépsz be oda is, és nem feltétlen kell fizetni érte.Ha ingyenes alkalmazást töltesz le, akkor az appért nem fizetsz.Csak netkapcsolat szükséges ahhoz, hogy elérd.WiFi, vagy mobilnet, tökmindegy.

2012. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
eléggé távoli rokontol veszem sőt,.... szval attol félek ,hogy átakar verni mert nagyon olcsónak tartom:/ de akkor mindenképp goggle fiok kell ? nem jó a freemail vagy stb.?
2012. nov. 6. 20:30
 9/17 A kérdező kommentje:
és elvileg t-mobilos és még áll az a tmobilnál h igyen van a fészbuk?.D
2012. nov. 7. 19:51
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen akar átverni, ezt 20, maximum 25-ért szokták használtan adni neten, de persze igény nem nagyon van rá, mert régi öreg telefon, szóval lehet csak meg akar szabadulni tőle, és nem tud ennél többet kapni érte.


#4


Tudom, hogy Project Butter csak JB-be van, nem is írtam, hogy lett volna benne, csak írtam, hogy egy-két rom olyan gyors, mint egy Galaxy Nexus JB-vel.

Olyan nagyon sok ROM tényleg nincs rá, kb 4-5 ami jó (és még egy nagy készülőben van), vagy ha valakinek tetszik a Sense akkor még 4-5, nem olyan sok, de ilyen régi telefonnál ez elég.

2012. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!