Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Google új...

Mi a véleményetek a Google új Nexus mobiljáról?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk a Google a következő Nexus mobil gyártójának az LG-t választotta.


[link]


Mi a véleményetek róla? Jó ötlet volt az LG? Hogy tetszik a design és a felszereltség?


2012. nov. 5. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem már kicsit unott a formája, de szépnek tartom. Az LG jó döntés volt szvsz, hisz tudnak ők nagyon jó dolgokat gyártani, csak ez nem mindig sikerül nekik (sem). A felszereltség is rendben van, kivétel, hogy a fél karomat adnám egy nyomorult MicroSD foglalatért.
2012. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó készülék lenne, Optimus G belsejét kapja ha jól tudom. A kijelzője csak HD.. Voltak pletykák, ahol 5"-nak emlegették+Full HD kijelzőnek. Bár az sem rossz. Jó lesz, meg minden, csak az a baj, hogy nem szeretem az LG-t, viszont most a szoftverről a Google gondoskodik, így minden hibája ami eddig volt az LG-knek, megszűnik, csak sajnos valamiért nem győzött meg a gyári szoftver. Pedig 3évig tuti kapna még friss rendszert.
2012. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A nexus microSD hiány nálam is kiverte a biztosítékot. Ezek a nyomorult kis lapkák direkt ilyen mobil eszközökhöz (fényképező, kamera, telefon...stb) lettek kifejlesztve most meg lassan nem kap már támogatást sehol, hogy a gyártók háromszor adhassák el ugyanazt.
2012. nov. 5. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ezzel akarják a felhasználókat a felhőalapú tárhely felé terelni. másképp lenne benne, hisz filléres tétel egy foglalat, és plusz időt csak a foglalat elhelyezése jelentene, mert szoftveres téren a droid fel van készítve.
2012. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha nem is a felhő alapú szolgáltatások de a készülék 3 árkategóriás besorolása mindenképpen ide játszik. Az alap ár is borsos általában azoknál a modelleknél amik ilyen konstrukcióban érkeznek (lásd iPhone, One X,Lumia), egy egyszerű memórianöveléstől pedig tisztában vagyunk vele hogy nem történik különösebb technikai bravúr. Mégis így sokszor 30-60 ezrekért vásárolhatjuk meg a párezer forintos memóriakártyákat (egy 64 GB-os és egy 16 GB-os iPHone között 170 angol font a különbség).

Más oldalról a cserélhető memóriakártya a tömegek számára rejtélyes. Van aki soha ki sem venné/vette a kártyát. Ugyanakkor biztonsági kockázata hatalmas (mindenféle kliens nélkül szabadon másolgathatsz rá, vagy helyezheted át más gépbe) ezáltal a szoftvert hiába is készítik fel arra, hogy csak a saját autentikált és ellenőrzött kliensén keresztül kaphasson adatot.


A három tényező együtt eredményezi, hogy szívesen hanyagolják a kártya foglalatot úgy gondolom.

2012. nov. 6. 00:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom. Azért ez mégiscsak egy Nexus, ami az Android referencia modellje. Ebbe már csak illene, hogy legyen. Viszont én félig megoldottam a dolgot, Live with Walkman+stabil Jelly Bean. Majdnem az eredeti droid.
2012. nov. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hehehe :D na igen ha így nézzük a jó öreg HD2-esemen már nagyon régóta stabil Jelly Beam van.

Ami zavar hogy mostanában pont a google nyomja ezeket az SD nélküli sorozatokat. A tabletjükről szintén kihagyták. Fotós ismerősöm nagy bánatára, hiszen így haszontalan a gép munkára.

2012. nov. 6. 07:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos igen. Ezen az OTG segít, bár kicsit kényelmetlen.
2012. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat, en a 8Gb-s valtozatot neztem ki magamnak. S3+Note 2-t hasznalok, de £239-be kerul a kisebb tarhelyes verzio... Annyiert papirnehezeknek is megeri. Egyebkent szerintem kellemes telefon, tarhely lehet egyedul problema, de filmezni minimum tableten szoktam.
2012. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!