Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a lényeges különbségek a...

Mik a lényeges különbségek a sony xperia s és xperia t között?

Figyelt kérdés

A kettő közűl szeretném valamelyiket, de kissé döntésképtelen vagyok. Ahogyan néztem, nem tud sokkal többet a T, legalábbis hardverileg nem, szoftveresen pedig nem ismerem a sony telefonokat. Szerintetek árban mennyivel ér többet a T, hogy azt válasszam? Még azon is elgondolkodtam, hogy megvárom a februári mobilbejelentéseket, és várok egy igazán erős sony telefonra.

Jelenleg samsung galaxy s telefonom van, de elegem lett a "műanyagból", szeretnék egy komolyabb márkára váltani, de az applet nem szeretem...

Köszönöm előre is a válaszokat! (Ha tudtok javasolni ebben a kategóriában erős windows8-as telefont, akkor arra is nyitott vagyok)



2012. okt. 31. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 920


A Sony mobilok közül pedig a T javallottabb, ha mérséklődik kicsit az ára. A SoC jóval erősebb, néhol hülyére veri a Tegra 3-as telefonokat, de néhol elmarad tőlük. Viszont 2 vs 4 magról van szó. Ezen felül a T szoftvere jobban sikerült, mint az S-nek, és szvsz kicsit szebb is.

2012. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!