Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? (légyszi...

Melyiket válasszam? (légyszi választ)

Figyelt kérdés

Sziasztok!Karácsonyra meglepném magamat egy Maximum 70ezer forintos új okostelefonnal.Eddig biztos voltam benne hogy Xperia U-t veszek de mint kiderült,nem lehet bőviteni.Másik kiszemeltem az Xperia Sola...Most jelent meg a ZTE Grand Ix In a T-nél..58K-s árával 1.6ghz-es 2magos intel procival,1GB rammal,4.3colos qwga kijelzőjével ami szerintem elég jó ajánlat!Amire kellene:internet,nagyobb játékok(NOVA3 stb..)

Kettő közül melyiket választanátok vagy valami más 70db magyar ezresért?!:D

Valamint milyen megbizható mobilos oldalak vannak??(Gsm-line,VIP-technika)

Előre is köszi:))



#Xperia #ZTE #sony mobilok
2012. okt. 30. 11:26
 1/5 anonim válasza:
sziia én is karácsonyra fogok telóót kapni és rengeteg telefont néztek én ezek közül fogok válogatni:Samsung Galaxy S2,Apple iphone 4s,valamint a Nokia Lumia920. Remélem tudtam segitenii..:)
2012. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Applet ne vegyél mindent letilt zenét is úgy tehetsz rá ha csak letöltöd vagy megveszed játékoknál is ígyvan teli van tiltásokkal ami nagyon nem j,S2 az viszont már jó bár van már ennyiért sokkal jobb is S2 már kicsit elavúlt nézegessetek még kicsit t mobilnál vagy a szolgáltatokóknál
2012. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig jó,szinte 1 válasz se érkezett a kérdésemre!:DD
2012. okt. 30. 15:58
 4/5 anonim válasza:
őő benézted mert az iphonra lehet zenét és bármit tölteni rá INGYEN ha van egy program rajta szal...
2012. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fanni inkább menj máshova Almáskodni :D Senkit nem érdekel az almád, mert 70 ezerből nem jön ki, és amúgy is egy kalap ratyi az egész telefon...


Szóval: Az nem bővíthető, tehát ha elég z 5.5 giga hely, akkor azt vedd, de ha nem, akkor Sola. A ZTE-ben én nem bízom, de ez a te döntésed, én mindenképpen SOny-t vennék.

2012. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!