Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyiket válasszam? Sok-sok...

Milyiket válasszam? Sok-sok választ kérek. (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

A Hunyadi ált. iskolába járok(tiszaújváros) és most 7.-es vagyok. Már régóta gondolkozom melyiket válasszam a következő sulimnak, fodrász szakra. az átlagom: 3.3

1: ált. iskola után beiratkozom a brassaiba(tiszaújváros) sima 10. osztályt elvégezni, 10. évfolyam után, aztán "átmegyek" a Szemere Bertalan(miskolc) iskoláa hisz fodrász szakra (3év) majd utána.........diploma (fodrász)

2: ált. iskola után egyből beiratkozzom a Szemere Bertalan iskolába. (ott el lehet végezni a 9. 10. évfolyamot?) ha ismeritek a Szemere Bertalan(miskolc) iskolát, véleményt írjatok légyszíves!

3: választok vmi más iskolát. Esetleg tudnátok ajánlani fodrász szakos iskolát? Ahová felvennének 3.3 átlaggal, természetesen 8.-ra már ráhajok a 4-es átlagra:p

Válasszaitokkat előre is köszönöm!


2010. máj. 9. 16:17
 1/4 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírási hibákért de siedtem! :S
2010. máj. 9. 16:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Siedtél?
2010. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként létezik fodrász diploma?
2010. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

iged siedtem,

igen létezik

2010. máj. 10. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!