Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő ha találtam egy...

Mi a teendő ha találtam egy telefont kártya nélkül és meg akarom tartani?

Figyelt kérdés
Tehát találtam kártya nélkül egy telefont, így hát gondoltam megtartom, mivel nekem fél éve tönkre ment a sajátom és nem igazán volt eddig pénzem venni egy újat. Ez pedig egy egész jó márkájú telefon.Tehát, le kell tiltatnom valamit ? Hogy szerezzem be a töltőt, meg stb??? Segítsetek kérlek, mert tapasztalatlan vagyok benne.

2012. okt. 29. 21:00
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

LEADTAM!

ne rögtön a negatív oldallal gyertek már ti majmok hogy lopós cigány vagyok....mert nem vagyok cigány:)))))))))))

2012. okt. 31. 12:32
 22/27 anonim ***** válasza:
és mit mondtál(mondtak)? megkapod a telót x idő után ? én kíváncsi vagyok most erre :D bocsi
2012. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

"ne rögtön a negatív oldallal gyertek már ti majmok hogy lopós cigány vagyok....mert nem vagyok cigány"


Mégis mivel jöjjünk? Hogy ügyes és gerinces vagy? Csak így tovább?


Te minek neveznél egy olyan embert, aki talál egy értékes tárgyat, és az első gondolata - amit aztán meg is oszt a nagyvilággal-, hogy hogyan tehetné véglegesen a magáévá, anélkül, hogy megpróbálná megtalálni a jogos tulajdonosát?


Én az ilyet egy utolsó senkiházi tolvajnak nevezem.


És még azt sem mondom, hogy örülök, hogy végül jobb belátásra tértél, mert amíg csak külső "kényszer" hatására érzed ezt kötelességednek és önmagadtól nem ez a természetes, addig semmivel nem vagy különb, mint a fent említett.

2012. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
magamtól mentem és adtam le :))) nem kellett hozzá a nagy "tanácsaitok", mindenki azt mondta tartsam meg, de nem tartottam meg.
2012. okt. 31. 16:31
 25/27 anonim ***** válasza:
Olvasd már el a kérdésedet: "találtam kártya nélkül egy telefont, így hát gondoltam megtartom" - vagy most az jön, hogy nem is te írtad a kérdést? Vagy te írtad, de nem is arra gondoltál, amire gondoltál? Ugyan már...
2012. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Kedves MODERÁTOR! Lécci zárd le a kérdést mert már a kérdezőnek nincs talált telefonja és most már piti barmok vagyunk -.-
2012. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ne nézzél már minket hülyének! Itt pofáztunk majd egy napig, hogy vidd be azt a nyomorult telefont! De neeem, neked az kell. És akkor még nem a Mi "hibánk", hogy végül a jobb utat választottad? Hagyjuk már a süket dumát... Nem szoktam kérni, hogy bármilyen módon honorálják a segítségem, de azért az már pofátlanság, amit művelsz.
2012. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!