Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő ha találtam egy...

Mi a teendő ha találtam egy telefont kártya nélkül és meg akarom tartani?

Figyelt kérdés
Tehát találtam kártya nélkül egy telefont, így hát gondoltam megtartom, mivel nekem fél éve tönkre ment a sajátom és nem igazán volt eddig pénzem venni egy újat. Ez pedig egy egész jó márkájú telefon.Tehát, le kell tiltatnom valamit ? Hogy szerezzem be a töltőt, meg stb??? Segítsetek kérlek, mert tapasztalatlan vagyok benne.

2012. okt. 29. 21:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki bejelentette a telefonja eltünését ahogy berakod a sim kártyád rá 1-2 hétre beidéznek a zsaruk h mit keres nálad a telo! :)
2012. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Remélem tudod, hogy 10perc se rájönni a rendőröknek a személyazonosságodra?

Vidd be szépen hozzájuk, és jelezd, hogy ha a tulajdonost nem sikerül felkutatni, akkor meg szeretnéd tartani.

2012. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Tehát, ha bemegyek a rendőrségre, és azt mondom hogy meg akarom tartani ezt a talált telefont, simán megtarthatom?
2012. okt. 29. 21:16
 4/27 anonim válasza:
nem hinnem hogy csak ugy nekedadjak, meg amugy is lenyulnak a zsaruk xD
2012. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
és mivan akkor ha én már betettem a sim kártyám? csak megnéztem nincs e rajta valami, akkor most beidézhetnek a zsaruk? én most nagyon beparáztam, nem akarok rendőrségre menni ilyen miatt... :( még a végén rám hárítják hogy én loptam. Anniyt hallottam hogy találtak telót és megtartották, akkor erre semmi esélyem?
2012. okt. 29. 21:21
 6/27 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb hogy addig vársz még nem jeleznek a zsaruk hogy gond van hogyha pedig mennek akkor meg mond azt hogy a telefont találtad nem loptad és nem tudtad hogy mit csinálj mert nem volt benne semmi sim kártya semmi elérhetőség a tulajdonoshoz
2012. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
értem, és mennyi rá az esély hogy jönni fognak? meg honnan tudják hogy nálam van ?
2012. okt. 29. 21:37
 8/27 anonim ***** válasza:

IMEI.


És egyből nem adják oda, csak ha nem találják meg a tulajdonost.

2012. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
Kívánom, hogy ha te elhagysz valami számodra fontosat, a megtaláló hozzád hasonló legyen és lelkiismeretfurdalás nélkül megtartsa. Igazi cigány lehetsz.
2012. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%

Mi a cigányság ebben?

Ha találsz a földön egy húszezrest te talán kérdezgeted a járókelőket, hogy uram, bocsánat ön hagyta el? Esetleg ön?

2012. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!