Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő ha találtam egy...

Mi a teendő ha találtam egy telefont kártya nélkül és meg akarom tartani?

Figyelt kérdés
Tehát találtam kártya nélkül egy telefont, így hát gondoltam megtartom, mivel nekem fél éve tönkre ment a sajátom és nem igazán volt eddig pénzem venni egy újat. Ez pedig egy egész jó márkájú telefon.Tehát, le kell tiltatnom valamit ? Hogy szerezzem be a töltőt, meg stb??? Segítsetek kérlek, mert tapasztalatlan vagyok benne.

2012. okt. 29. 21:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
60%
Mert ha te találsz egy telefont, akkor zsebre teszed? Graulálok, gondolom te sem a gerincesek rendjébe tartozol.
2012. okt. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

A kettő ég és föld ha találsz 10e-ft-ot nem adod vissza mert nem tudod kinek meg gondolom ki az aki csak úgy megérdezn hogy nem láttak-e egy Misi-t????


Egy teló más be azonosítják IMEI szám alapján ;-) Egyébként dobnál kedves kérdező hogy Márkát és egy tipúst? :D

2012. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ne paráz, nemfognak jönni a rendőrök, se ha bekapcsolod se ha használod, 1 mert, mert a telefon lopásoknál vannak sokkal fontosabb dolgok amivel a rendőrök foglalkoznak meg az ha ellopják a telefonod azzal csak a szolgáltató jár jól mert így újat kel venned
2012. okt. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám is talált egy telefont..be tette a sim kártyáját és 2 hétre rá jött egy levél beidézték és kérdezték, hogy honnan van..alig hitték el neki, hogy találta..majdnem lecsukták LOPÁS VÉGETT!!!!
2012. okt. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Golan Trevize ***** válasza:

Ha a talált tárgyat 8 napon belül nem adod le, akkor az lopásnak minősül.

Mivel már bekapcsoltad a SIM kártyáddal, ezért lenyomozható vagy.

2012. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
De ez csak akkor történhet, ha rendőrségre mennek nem ? Mert általában , ha elhagyják a telefont, nem szoktak rendőrségre menni...
2012. okt. 30. 08:27
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
A francokat nem szoktak... Addig vidd be, míg le nem jár a 8 nap.
2012. okt. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Golan Trevize ***** válasza:

Csak a nagyon ostobák nem mennek.

Egyrészt lopott/elvesztett telefont illik letiltatni.

Ezt a szolgáltató viszont rendőrségi jegyzőkönyv nélkül nem teszi meg.

2012. okt. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
FOGD MÁR FEL HA 8 NAPON BELÜL NEM VISZED BE A TELOT AKKOR LOPÁSSAL GYANUSÍTANAK ÉS K.RVA NEHÉZ ONNAN KIMÁSZNI!!!!
2012. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem szoktak rendőrségre menni? Szerintem ha egy márkás telóról van szó főleg ha meg még új is akkor meg főleg :)
2012. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!