Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia n97 vagy iphone 3G?

Nokia n97 vagy iphone 3G?

Figyelt kérdés
szeretném lecserélni a telefonomat, és ezt a kettőt néztem ki. szerintetek melyik a jobb is miért?:)
2012. okt. 26. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
ha jót akarsz magadnak nem veszel Nokiát legalább is nem olyat amin symbian van. több ismerősömnek is van symbianos Nokiája és nagyon szidják. én is próbáltam már és szerintem használhatatlan. Persze ha még nem fogtál előtte más okostelefont nem fog feltűnni :D amúgy ha ez a 2 közül kell választani egyértelműen iPhone, de szerintem a 3G már nagyon régi én olyat sem vennék legalább 3Gs és az is az alja, nekem iPhone 4 van és lassan ez is megérett a cserére. szóval ha nem csak menőzés miatt akarsz iPhone-t venni akkor vagy rászánsz még és veszel egy 3Gs-t vagy 4-et vagy inkább vegyél egy alsó/közép kategóriás androidos telefont mert lehet jobban jársz vele. Gondolom használtan vennéd és akkor iPhonenál bele kell kalkulálni hogy lehet gyorsan lemerül mert az előző tulaj már széthaszálta az aksit, vagy a wifi nem működik és valószínű hogy lassúcska is lesz a 3G ha még is ez mellet döntesz, de nem akarlak elriasztani mert nem mindegyik ilyen csak jót kell választani, de még mindig jobban jársz mint a Nokiával elhiheted :D remélem segítettem
2012. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
igen, a kettő közül az n97 jobb(nekem volt mind2, szerettem az n97-et), igazából ha nincs nagy igényed, akkor vedd meg az nokiát, de mint mondták előttem, a symbian nem egy jó választás, iPhone-nal meg hogy kezdj is valamit, minimum egy 3GS-t kéne venni, de inkább 4-et(nekem most az van).
2012. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!