Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phoen vagy Android?

Windows Phoen vagy Android?

Figyelt kérdés
pontosabban Nokia Lumia 710 vagy Sony Xperia U?

2012. okt. 23. 11:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Phone*
2012. okt. 23. 11:38
 2/12 anonim ***** válasza:
U. Nagyon jó telefon az U. ÉS egyébként én inkább Android párti vagyok.
2012. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Android :)
2012. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

+1 Android

Nekem xperia sl van, egyenlőre nagyon tetszik, szal Xperia U.

2012. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem volt még androidos se windowsos telefonom, de az androidról sok jót nem hallottam csak hogy azoknak való akik szeretnek a rendszer mélyéig turkálni :-) most egy samsung montém van :D
2012. okt. 23. 12:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Android. A WP-ből esetleg a 8-as lenne ellenfele. Egyébként annyira nem buherálós a droid, Csak ha megszűnik a gyártói támogatás.
2012. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

WP, már csak azért is mert 3,258X gyorsabb(egy teszt alapján) mint az android


És amúgy is a Nokia Lumia 710 egy teljesen más kategória mint az U, már csak a rendszer miatt is.


Ja és ezeket úgy írom, hogy most szabadultam meg az Xperia U telefonomtól és Lumia 710re váltottam.

2012. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, te biztos jobban értesz hozzá és ha most váltottál U-ról akkor nincs is több kérdésem ! :-)))
2012. okt. 23. 13:47
 9/12 Valor ***** válasza:

WP7.5 nagyon jó oprendszer, de a támogatása véget ér hamarosan, a WP8 pedig 5 nap múlva érkezik hivatalosan.

Az Android is jó, de piszkosul szétszeparált és optimalizálatlan (főleg hogy virtuálisan fut a felület egy lecsupaszított linux kernelen). Az Android 4.1 viszont hatalmas előrelépés optimalizálás terén.

2012. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

attól függ, mi fontos neked. a wp7 szebb, gyorsabb, élmény használni, az android linuxos, akad, lassú, fagy. cserébe személyre szabható, és a google szolgáltatásai mind integrálva vannak bele.

két éve használok androidot, amikor kipróbáltam egy htc radart, nem hittem el, hogy ezt így, ilyen gyorsan is lehet. pl ha elindítasz egy programot droidon, majd rögtön ki akarsz belőle lépni még mielőtt betöltene és elindulna, na az a rendszer halála. olyankor hosszas gondolkodás, majd az elkövetkező egy percben bármit csinálsz lassú lesz. kipróbáltam wp-n ugyanezt, és úgy folyt az egész, hogy öröm volt nézni.

amúgy a 710-et nem ajánlom a magas sugárzása miatt, plusz két hét és itt vannak a phone 8-as telók, aminél van usb háttértár, bluetooth, és még egy pár fejlesztés.

2012. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!