Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi penzt koltottetek el...

Mennyi penzt koltottetek el eddig alkalmazasboltokban?

Figyelt kérdés
Play Store, App store, Marketplace stb
2012. okt. 10. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0 HUF
2012. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Egy vasat sem fizetek, mégis megszerzek minden fullos programot. És még mondják, hogy "ingyen még a szánk sem ér össze"! Dehogynem!!! :-)
2012. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Kb. £150-et, ami olyan 54e Ft. A munkam miatt nem hasznalhatok illegalisan prgramokat.
2012. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
#2: majd egyszer úgy jársz, hogy te sem kapod meg a munkádért a pénzed, akkor talán átértékeled az iménti mondatod.
2012. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem kezdünk Magyarországon is elmenni afelé, hogy ami megéri a pénzét, azért fizessen is az ember. Mint normális helyeken.
2012. okt. 10. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg iPhoneom volt kb. 3-4e Forintot. Most Androidon még nem költöttem alkalmazásra pénzt. Egyrész azért, mert az ingyenesek álltalában kielégítik szükségleteim, másrészt amiket esetleg megvennék, azokat nagyrészt iphone-ról hozták át, ami még nem is lenne baj, de a kiadó nagyon sokszor nem frissíti, és azért nem fizetek, hogy évente kapjak egy frissítést, inkább letöltöm. Sokszor meg egyszerűen rossz az egész program, be se indul, szarért meg ugye nem adok pénzt.
2012. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az android platformon megfizethetőek a jó alkalmazások, de a legtöbb még ingyenes is. Így sokat vettem az 1-2$-os árúakból. Amikor leértékelés volt, vagy 20-at is bevásároltam. Van 2 drágább (5e Ft, 7e Ft) programom is.
2013. febr. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Az egyetlen app, ami nem ingyenes, es szuksegem lenne ra, 1500 forint, ez pedig jelenleg nagy kiadasnak szamit ahhoz kepest, hogy megvan ingyen is. Ha mar rendeztem a tobbi kiadasom, megveszem.
2013. febr. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!