Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez így vett le pénzt?

Ez így vett le pénzt?

Figyelt kérdés

használtam a wifit a plázában megnyitottam a böngészőt(alcatel ot 995) aztán inkább rámentem a play áruházra és szedtem le ingyenes játékokat....de előtte be kellett jelentkeznem a google fiókomba amit nem engedett mert le volt tiltva az adat forgalom(amikor vettük az eladóval letiltattam,hogy ne nyisson meg semmit) de most engedélyeztem amíg leszedek 1-2 ingyenes dolgot a play áruházról.....utána megint letiltattam az adatforgalmat illetve a szinkronizálásnál a beállításoknál nincs kipipálva a "háttérbeli adatkapcsolatok" jelenleg...alatta van a fiókom ott is írja,hogy ki van kapcsolva....


illetve van egy olyan program a telómon alapból,hogy beállítási varázsló ott nincs kipipálva a mobil adatkapcsolatnál semmi,az alkalmazás szinkronizálásnál sincs semmi kipipálva

-viszont a hálózati frissítésnél van egy olyan,hogy auto-ellenőrz. intervalllum és az két hétre van állítva.


ez így akkor ingyenes volt vagy vett le pénzt a telóról?

2. jól vannak beállítva ezek a dolgok amiket leírtam? ennél a hálózati 2 hetes auto frissítésnél egy kicsit bizonytalan vagyok



2012. okt. 8. 17:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!