Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az otthoni wifinkre rácsatlako...

Az otthoni wifinkre rácsatlakoztunk mobiltelóval és vett le az egyenlegről pénzt. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Beírtuk a biztonsági kódot, rácsatlakoztunk, majd később észrevettük, hogy kevesebb van az egyenlegen. Másodjára újra megcsináltuk és akkor is vett le...
2011. ápr. 3. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
ez fizikai képetelenség, hogy amiatt vett le
2011. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valszeg nem a wifit használtátok adatforgalmazásra. Jó lenne tudni a telefon típusát, hogy segíthessünk.
2011. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem véletlenül rányomhattatok, mikor próbálkoztatok netre csatlakozni, hogy a szolgáltatón keresztül jöjjön, nálam is előszökott fordulni mikor kölcsön adom vkinek a telóm és balf@sz hozzá és rohat ideges szoktam olyankor lenni
2011. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Androidra van olyan alkalmazás, ami letiltja a mobilnetet. Úgy működik, hogy ha rányomsz, átírja a telefonban az APN (access point) nevét, így nem tud a készülék a mobilnetre csatlakozik. (Aztán ha megint rányomsz, visszaírja).

Nem tudom, milyen platform van a telefonodban, próbálj keresni hozzá hasonló alkalmazást.

De az is megfelel, ha kézzel rontod el a beállításokban az APN nevét, csak az kicsit körülményesebb.

2011. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hogy értve a szolgáltatón keresztül ki tudnád fejteni bővebben ?
2011. ápr. 3. 23:11
 6/7 A kérdező kommentje:
sony ericsson w995
2011. ápr. 3. 23:14
 7/7 anonim válasza:
Nekem a nokiámnál be lehet állítani a prioritást, vagyis hogy melyik net legyen az elsődleges. Pl nálam úgy van, hogy az otthoni wifi, ha arra nem akkor a vodafone vitamax, ha azt se tudja elérni, akkor a vodafone internet. Lehet nálad is van a telefonba egy ilyen rangsor és ott elsődleges elérhetőségnek a szolgáltatós net van megadva és a wifi csak másodlagos. Így hiába kapcsolódsz netre wifin keresztül, amíg tud a szolgáltatósra, addig arra fog. Nézd meg a beállításokat, szerintem ez lesz a gond (nálam beállítások->kapcsolatok->célok->internet.. én itt tudom beállítani, bár neked sony van, úgyhogy nem biztos, hogy így van, de valami ilyesmi lesz ott is.. )
2011. ápr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!