Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem értek a mobiltelefonokhoz....

Nem értek a mobiltelefonokhoz. Segítenél?

Figyelt kérdés

szóval..sose volt még mobilom, d e most fogok kapni egyet. de nemtudom hogy milyet kérjek. olyat s zeretnék amin sok tárhely van, lehet rá zenéket tölteni. és lehessen vele videózni. és ne legyen drága! mert drágát ugyse kapnék:S

néztem az interneten a telefonokat, de ami irva van az nekem kinai


pl. ezek mit jelentenek?

Sony Ericsson J120i



Színes kijelző, WAP, GPRS, Modell: átlagos, GSM hálózat: kétsávos, Frekvenciasáv: 900 MHz, 1800 MHz, Árnyalatok száma: 65 536, Felbontás: 128 x 128 pixel, Akkumulátor: Li-Ion, Készenléti idő: 300 óra, Beszélgetési idő: 8 óra


Sony Ericsson K700i

7 pont - 3 vélemény


Színes kijelző, USB, Bluetooth, Infra, Fax / adat (modem), WAP, GPRS, Modell: átlagos, GSM hálózat: háromsávos, Frekvenciasáv: 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz, Árnyalatok száma: 65 536, Felbontás: 176 x 220 pixel


Nokia 2630

9 pont - 5 vélemény


Kamera, Színes kijelző, Bluetooth, GPRS, EDGE, Modell: átlagos, Operációs rendszer: Series 40, GSM hálózat: kétsávos, Frekvenciasáv: 900 MHz, 1800 MHz, Árnyalatok száma: 65 536, Felbontás: 160 x 128 pixel


AHOVA NINCS ODAIRVA HOGY KAMERA, ANNAK NINCS IS KAMERÁJA?:S


bocsi tényleg elég hülye vagyok, mobil még csak néhányszor volt a kezemben. ráadásul szüleim se értenek hozzá, mert nekik sincs, ugyhogy tőlük se tudom megkérdezni.

légyszi segitsetek!

ÉS ELŐRE IS NAGYON KÖSZÖNÖM!:))

14/L


2009. aug. 4. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

ami számodra fontos lehet az az, hogy kamerás legyen és lejátssza az mp3-at.

szerintem mindenképpen sony ericssont válassz mert elég egyszerű (a nokiák, bonyolultak:S)

sonyból meg mindenképpen W-set (W580i, W200i, W300i...)

ezek walkman mobilok és olyanok mint az mp3 lejátszó, és ráadásul memóriakártyát is kapsz hozzá :)

ha valami nem világos még szólj!!!! :)

16/l

2009. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
ahol nincs írva ott valszeg nincs is kamera. olyat vegyél ha akarsz ami sok mindent tartalmaz, a pannon, tmobil vagy vodafonnál szívesen segítenek neked a döntésedben.
2009. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Sony-Ericssont ne válassz! Rengeteg a (szoftver)hibás belőlük!


Nokia!!!

Ezen beiül is a jó öreg 6230i-t ajánlom. Már nem gyártják, de használtan, viszonylag olcsón hozzá lehet jutni.


Én is azt használok, megbízható, és nem olyan bonyolult!

2009. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még valami:


Ha belepakolsz egy 2 Gigás MMC-kártyát akkor szinte azt tehetsz rá, ami akarsz...

2009. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is SonyEricson W tipusuak 2GB memória kártyával,kamera felbontása is jobb mint a nokiáé.Nokia menüe bonyolult és mindent háromszor visszakérdez és közbe még a gombokat is váltogatja.Az embert totális hülyének nézi!
2009. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

19:05-nek

Tapasztalataim szerint a Nokiánál is rengeteg a szoftverhibás telefon. :D Egyébként nem márkától függ, készüléktől. Van, hogy az a fajta telefon, amelyik nálam tökéletesen szuperál, barátnőmnél havonta jár szervizbe. Lényegtelen, hogy Nokia vagy sem.

Sony Ericssonom van, és nem szoftverhibás. Szoftverfrissítést pedig időnként amúgy is kell végezni. :)

2009. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!