Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értek a mobiltelefonokhoz....

Nem értek a mobiltelefonokhoz. Segítenél?

Figyelt kérdés

szóval..sose volt még mobilom, d e most fogok kapni egyet. de nemtudom hogy milyet kérjek. olyat s zeretnék amin sok tárhely van, lehet rá zenéket tölteni. és lehessen vele videózni. és ne legyen drága! mert drágát ugyse kapnék:S

néztem az interneten a telefonokat, de ami irva van az nekem kinai


pl. ezek mit jelentenek?

Sony Ericsson J120i



Színes kijelző, WAP, GPRS, Modell: átlagos, GSM hálózat: kétsávos, Frekvenciasáv: 900 MHz, 1800 MHz, Árnyalatok száma: 65 536, Felbontás: 128 x 128 pixel, Akkumulátor: Li-Ion, Készenléti idő: 300 óra, Beszélgetési idő: 8 óra


Sony Ericsson K700i

7 pont - 3 vélemény


Színes kijelző, USB, Bluetooth, Infra, Fax / adat (modem), WAP, GPRS, Modell: átlagos, GSM hálózat: háromsávos, Frekvenciasáv: 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz, Árnyalatok száma: 65 536, Felbontás: 176 x 220 pixel


Nokia 2630

9 pont - 5 vélemény


Kamera, Színes kijelző, Bluetooth, GPRS, EDGE, Modell: átlagos, Operációs rendszer: Series 40, GSM hálózat: kétsávos, Frekvenciasáv: 900 MHz, 1800 MHz, Árnyalatok száma: 65 536, Felbontás: 160 x 128 pixel


AHOVA NINCS ODAIRVA HOGY KAMERA, ANNAK NINCS IS KAMERÁJA?:S


bocsi tényleg elég hülye vagyok, mobil még csak néhányszor volt a kezemben. ráadásul szüleim se értenek hozzá, mert nekik sincs, ugyhogy tőlük se tudom megkérdezni.

légyszi segitsetek!

ÉS ELŐRE IS NAGYON KÖSZÖNÖM!:))


2009. aug. 4. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem tedd át egy másik kategóriába vagy ird ki még 1x a az elektronikus ezközökbe ott talán jobban értenek hozzá mert itt nem nagyon válaszolnak rá.De egyébként hogy kicsit válaszoljak is igen ahova nincs kiirva hogy kamera annak nincs de nézz a telefonról képeket ha a hátulján látod hogy van akkor van neki a kérdés az hogy milyen minőségű.De meg is kérdezheted pár bnőd vagya szüleit hogy segitsenek nektek.De a boltokban és érdeklődettek ott is segitenek hisz ez a dolguk.
2009. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!