Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Győzzetek meg! WP vagy iOS?

Győzzetek meg! WP vagy iOS?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok és egy Iphone 3gs-t valamint egy Lumia 710-est néztem ki. Iphone-t ismerem mert régebben volt ismerősömnek és tudom hogy rengeteg program van rá, a wp rendszer nagyon tetszik, de nem tudom milyen programok vannak rá és hogy lehet-e törni úgy mint az iphone-t? Továbbá az is érdekel hogy ha bejön a WP8 akkor nem lesz elfelejtve a régebbi verzió? Győzzetek meg 15.-éig! Android nem érdekel! Köszönöm.

2012. okt. 4. 12:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
i4-et részletre is vehetsz. Én most tervezek egyet igaz nem részletre és legalább két évre. előfizetéssel Nekem megfelel.
2012. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%
WP szerintem. Ez az iPhone 3g eléggé régi. Persze ez nem azt jelenti hogy rosz. Én inkább a Wp-t választanám. A wp frissíthető 7.10-ig.
2012. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
7.8-ig frissíthető az :-)
2012. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudnál várni szilveszterkór kidobják a lumia 710 nek az utódját , de bárki mondjon bármit windows ra is van sok alkalmazás és a windows egyre népszerübb lesz , szóval utól fogja érni az androidot .
2012. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy utól fogja. De 1-2 év múlva le is körözi.
2012. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

7.10


[link]

2012. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A 710 mellett szól a nagyobb felbontású, nagyobb méretű és alapvetően jobb kijelző, az erősebb hardver és a Nokia Drive.

Az iPhone mellett a "menőségi faktor" és az AppStore szól. Az iPhone mégiscsak egy iPhone.

Nem tudom, hogy hogyan tervezed a vásárlást, de a 3Gs-t újonnan már szerintem nem árulják.

A rendszer oldaláról a Lumia 710 most 7.5-ön van, a 7.8 verzió elérhető lesz rá, de ennek a pontos tartalma ismeretlen még. Később még jöhet ki rá elvileg újabb verzió, de a WP8-at biztos nem kapja meg, meg persze semelyik WP7-es se. A WP8-ra írt app-ok nem fognak menni a WP7-eseken (fordítva persze működik), de emiatt talán nem nagyon kell aggódnod, hiszen amíg nincs jelentős mennyiségű WP8-as készülék eladva, addig logikus, hogy a régebbi verzióval is kompatibilisek lesznek azok az alkalmazások, amik WP7-en is megvalósíthatóak. Anno mikor az 1. iPhone nem kapta meg a 4.0-t kb 1 év telt el, mire már tényleg nem adták rá ki az új alkalmazásokat.

Az 3Gs megkapta az iOS6-ot (minimális új funkcióval), de több mint valószínű, hogy több fő verziót nem fog kapni. Ennek ellenére az előbb leírt dolog itt is fent áll, egy jó ideig a kevésbé hardverigényes alkalmazásokat erre is ki fogják adni. A WP7 multitasking-ja eléggé fapados, bár ez hasonló az iPhone-éhoz.

A törés szempontjából mindkettő törhető, bár az iOS-en egyszerűbb a menete.


Meg kell hagyni, hogy nehéz kérdés, de én a 710-et választanám, jórészt a felület és a kijelző miatt. Mindenesetre nézd meg, hogy elérhetőek-e azok az appok, vagy helyettesítőik WP7-re, amik fontosak neked.

2012. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azt hallottam,hogy még 7.8-as telefonok is lesznek,ami ha igaz azt jelenti hogy még a 7.8 is tovább lesz fejlesztve,(mondjuk 7.9)Tehát szerintem W.P.7-nek még nem kell ásni a sírját.Inkább egy új lumiát vegyél,mint egy régi iPhone-t mondjuk használtan szerintem.
2012. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Valóban van szó amúgy új WP7-esről. Amiről eddig tudunk, az a Nokia Lumia 510. Ez kb egy 610 lesz nagyobb méretű kijelzővel, 7.8-cal, de csak 4GB tárhellyel és LED nélkül, ha minden igaz. A kérdés, hogy tényleg kiadják-e.
2012. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Azon az elven vagyok, hogy az androidtól már minden jobb. Mindenesetre meggyőztetek szép számmal a WP7röl, köszönöm :) 1-1.5 év mulva meg leszmár választék a WP8 telókbol tuti, és addig nekem tökéletes lesz a lumia! Még1x köszönöm mindenkinek.
2012. okt. 5. 23:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!