Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Győzzetek meg! WP vagy iOS?

Győzzetek meg! WP vagy iOS?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok és egy Iphone 3gs-t valamint egy Lumia 710-est néztem ki. Iphone-t ismerem mert régebben volt ismerősömnek és tudom hogy rengeteg program van rá, a wp rendszer nagyon tetszik, de nem tudom milyen programok vannak rá és hogy lehet-e törni úgy mint az iphone-t? Továbbá az is érdekel hogy ha bejön a WP8 akkor nem lesz elfelejtve a régebbi verzió? Győzzetek meg 15.-éig! Android nem érdekel! Köszönöm.

2012. okt. 4. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én az IOS-t választanán, de 3GS-t ne vegyél, mert iszonyatosan elavult. Ha iphone-t veszel, akkor minimum 4.
2012. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Lumia 710. Nem lesz elfelejtve, es sok app van ra, de folyamatosan bovul a kinalat.
2012. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az Iphone 4 nem tetszik és még drága is.
2012. okt. 4. 13:28
 4/21 anonim ***** válasza:
15%

Nehéz kérdés.

iPhone 3GS már öreg és szar, Lumia 710-re meg csak WP7 van, ami mondhatni egy zsákutca oprendszer.

Tehát két szar közül kéne a kevésbé szart venni, ami talán az iPhone.

2012. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell szarozni nincs mindenkinek 100ezre telefonra, nem is ez volt a kérdésem hogy melyik milyen szar.
2012. okt. 4. 14:03
 6/21 anonim ***** válasza:
A Lumia 710 ponthogy jó.
2012. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Perzse, hogy nincs mindenkinek 100 ezer forintja. De iPhone 3g már elavult. De egyébként meg, szerintem Anroiddal járnál a legjobban
2012. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
A 4 drága? Már 65-ér árulnak 8 gigásokat használtan. Én 80-ér adtam el a 32 gigásomat.
2012. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Győzködjön téged az élet." :D Szoktam hallani.

Én nem akarlak meggyőzni.


A 3GS az már nem épp új telefon sőt elég régi.


Barátnőmnek 710 van. Attól eltekintve, hogy a program ellátottsága messze elmarad jelenleg az iOS-től, nagyon jó telefon. Azért vannak rá programok, de sok csak késve érkezik. Pl most a Bad Piggies még mindig nem jelent meg. Gyors, nem fagy jól használható. Még custom rommal is stabil.


A 710es kijelzője sokkal szebb, mint a 3GS-nek, szerintem gyorsabb is, főleg ha az iOS6-ot nézzük a 3GS-en. Az sw frissítésről nem sokat tudni.


Nem tudom, hogy a wp8 miben annyira jó, hogy a wp7-et ez miatt le kellene írni. Biztos nem hackbąziknak készült akik álandóan azzal vannak elfoglalva, hogy hackeljenek valami sz@rságot a droidon. Én már kinőttem ebből. Nem is tudom, hogy 3 év alatt mennyi rengeteg időt elb@sztam erre értelmetlenül a droidokkal. Van aki hack nélkül használja tudom.

2012. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen nekem is volt galaxy acem 3 hónapig, páromnak mini van de már ő is unja jó az android de nem stabil és nekem megbízható program kell, i4re nincs pénzem, és nagyjából 1évre tervezem és szerintem a wp7 addig simán jó. Szerintem azt veszek, de még várok pár kommentet! Köszönöm az eddigi segítségeket!
2012. okt. 4. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!