Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most mit tegyek? (Többi lent)

Most mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kaptam egy kártyát unokatesóméktól (SIM) az unokatesóm azt mondta hogy van rajta legalább 15k forint ajánékba.Megörültem ennek.Rávagyok kattanva egy játékra és elkezdtem beküldögetni sms eket 2000ft ért.De amikor megjött az hogy mennyi pénz van a telefonomon csomó minusz volt.Pedig nem küldtem olyan sokat de valószinűleg nem volt rajta 15k... Szerintetek most mit csináljak? Mert nem kicsi minuszba vagyok.Ha eldobom a kártyát akkor arra rájönnek azok akiktől van a kártya hogy minuszba vagyok? És felkeresnek? :( Segitsetek :(
2012. szept. 19. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Először le kellet volna kérdezni, hogy mennyi pénz van rajta, és utána eljátszani.

Mennyire mentél le? Előfizus kártya volt? Neked adta ajándékba, vagy ő kapta? Mondta, hogy ne menj mínuszba?

7SMS-t kellett elküldened hozzá, szóval mennyit küldtél? Mert, ha 7,5 alatt vagy, akkor az az ő hibája. Az övé volt a kártya, vagy talált?

2012. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem ezt én kaptam.Feltöltős kártya.Hát nemtudom szerintem többet is küldtem :/ -9k ba vagyok. Ezt nekem adta ajándékba szülinapomra.Ő nem használta új volt.
2012. szept. 19. 22:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha feltöltős, akkor nincs nagy gond, mert amikor pénz lesz rajta, leveszik, de ennyi. Ha viszont előfizus, és az a 15k csak egy mondott összeg, hogy a hó végi számla ne legyen több, akkor kezdhetsz spórolni...
2012. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, már megelőztek.
2012. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem.De én ezt nem hiszem h 9k t feltudok tölteni ami nem megy sehova :( Nem történik semmi ha eldobom? Mármint hogy nemhasználom többet.
2012. szept. 19. 22:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Tedd el inkább, és beszéld meg unokatesóddal. De nem lehet hogy valamelyik szolgáltató így jelzi? Amúgy az is lehet hogy előfizus, de akkor a -15k a határ szerintem. Metinezel?
2012. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem,feltöltős a kártya.Mert letudom kérdezni mennyi van rajta.De akkor ha elteszem a kártyát akkor nemlesz semmi gond?
2012. szept. 19. 23:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Tedd el, és kérdezd meg majd unokatesódat róla, hogy mi is történt.
2012. szept. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Biztos hogy feltöltős a kártya és új.Születésnapomra kaptam de nem 15k volt rajta.Vagy csak túl sok sms t küldtem. De ha feltöltős kártya akkor mi lesz ha nem használom többet? Már beszéltem vele skypen azt mondta h igen feltöltős és új.Persze ezt én is tudom mert nem volt felbontva.
2012. szept. 20. 07:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor használd ki ameddig lehet szerintem. :)
2012. szept. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!